20 yıl sonra...

'Müzik Endüstrisi' forumunda farkedermi tarafından 19 Nisan 2006 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar .Aklıma bir soru takıldı :?: ki geceleri uyku uyuyamaz hale geldim.Benim idealim tonmaister olmak.Bu işin içine girdim okuluna hazırlanıyorum ama 20 yıl sonra bu iş hala olacak mi?Günümüz bilgisayar çağı.İlerde tonmaisterlara gerek kalacak mı? :cry:
    Düşünsenize okulunu okumuşsun,işinde pişmişsin ama sana gerek kalmayacak offf offf aklıma geldıkçe içime bir hüzün çöküyor,fena oluyorum karabasanlarla yaşıyorum...Fikri olanlar lütfen benimle paylaşsın.... :wink:

2. Yok Yok bisey olmaz devam eder 2005 yılında ucan araba cıkıyodu bak daha cıkacak :D:D Herkez beklio cıkacak diye :D

3. Teknoloji denilen şey 60'lı yıllardan itibaren kendini katlaya katlaya ilerliyor.İlk başlarda on sende bir ilerliyordu.90'li yıllar sonrasında 5 sende bir katlıyor ve artık günümüzde 2-3 senede katlamaya başladı.Örneğin bana sanki binlerce yıldır bilgisayar veya cep telefonu varmış gibi gelıyor...fakat öyle degıl 10 see önce kim düşünürdü ki...sadecce film icabiydi...

4. uçan araba çıktı arkadaşım lütfen yani emeğe biraz saygı :D:D:D:D

5. 20 yil sonra hangi isin populer olacagini bilsem su anda o isi yapiyo olurum zaten

6. 20 yıl sonra analogun yerini tutan processor yapcaklar!size söyliim ben büyük ihtimal pod yapar bu işi belki boss çıkarır dicem ama kendi analogunu satamaz o zaman :)
    neyse gecenin 3ü saat daha fazla saçmalamiim.Bilgisayarlar tonemaisterlığını yerini tutamaz processorlerin analogların yerini tutamayacağı gibi :) ;)