Poligami - Adana

Adana da kurulmus bir rock grubudur 1998de kurulan Down To earth kurucularından Selcuk ve aynı gruba sonradan katılan Savaş,Mehmet,ve Cafer DTE dagildiktan sonra beste calismalarina basladilar gruba seren ve udugun katılmasıyla mervin dogdu.

grup uyeleri
Vokal = Savaş
Vokal = Mehmet
Gitar = Seren
Gitar = Selcuk
Bass = Ufuk
Davul= Cafer

Grup ismi poligami olarak degisti

arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun forumunuz... Adanalı grupların meydana çıkıp kendilerini gösteriyo olmaları acayip sevindirici :) çnk. çok iyi işler çıkıyo .. ellerinize sağlık... besteleriniz çok başarılı olmuş...umarım herşey istediğiniz gibi gönlünüzce olur ... bu arada savaş benim tanıdığım savaşsa eğer :roll: sesini çok iyi geliştirmiş onu ayrıca tebrik ederim =) ... hepinize sevgiler & saygılar

N.B.K. :twisted:

Hayal kırıklığı...nss, ilk 100de göremiyorum. başarılar diliyorum arkadaşlar... yeni parcalar bekliyorum, albumunuzu alamasakta artık burdan idare ederiz, napalım..." KALİTE HER ZAMAN KAZANIR "...

kimler varmışşş!! arkadaşlar insanlar süper olmuş daha önceden dinlemiştim de yeni şarkıların düzenlenmiş halini dinleyemedim daha,açılmıyo sayfa..sevgli adanamın güzide insanları sewiorum sizi..en yakın zamanda(işallah bayramda) gelicem en önde izliicem sizleri..oççakalın..

çok iyi ya..myspacedeyim şu an.tek tek indiricem :)

kolay gelsin arkadaşlar..

bu arada başlığın ismi de değişsin..

poligami mi polygamy mi bir de :D myspace adresinde polygamy yazıyor da..bence poligami yazın :)

hoşçakalın.

pudding demiş ki:
çok iyi ya..myspacedeyim şu an.tek tek indiricem :)

kolay gelsin arkadaşlar..

bu arada başlığın ismi de değişsin..

poligami mi polygamy mi bir de :D myspace adresinde polygamy yazıyor da..bence poligami yazın :)

hoşçakalın.

isim Poligami =) başlıgı da degistirdim yorumlar icinde tesekkurler =)

:) Günümüzün laçkala$an monogamik ili$kilerine alternatif olarak Poligami diyorum o zaman :) Güzel isim seçilmi$. Ama Poligamik ili$ki biçimleri insanların ruh sağlını bozar. Bakalım bir demonuzu dinleyeyim. İlk olarak isim gerçekten güzel olmu$, ho$ olmu$ :)

son anda gelen edit : parçalar güzel olmu$. Ba$arılar.

Geri