Pul(rock)-Denizli

2005 yılı mart ayında denizlide şu andaki kadromuzla kurulduk ve hepimiz denizlide ikamet etmekteyiz ;) Geçtiğimiz ay "YANLIŞ HİKAYE" isimli ilk demomuzu tamamladık...

Yasin AYDIN---------------Vokal-Gitar
Onur ÇELİK----------------Solo gitar
Kemal EREN---------------Bas Gitar
Umut BENLİDAYI----------Davul
Özgür TARAKÇIOÐLU-----Klavye

Tarz olarak aslında ruh halimiz o anda ne durumdaysa aynen müziğimize yansıtıyoruz...Sahnede genellikle kendi bestelerimizi çalmayı tercih ediyoruz ve bestelerimizde çeşitli dönemleri işlemekten zevk alıyoruz :LOL: Kendi çabalaımızla "BİLMECE" isimli şarkımıza bir amatör video da çektik,yakında onu da yayınlıyacağız...

Buyrun şarkılarımız:

Yanlış Hikaye: http://rapidshare.de/files/18568488/01_Yanl___Hikaye.wma.html

Küçük Harfler:
http://rapidshare.de/files/18569306/02_Kue_uek_Harfler.wma.html

Bilmece:
http://rapidshare.de/files/18570419/03_Bilmece.wma.html

Hepinizin desteğini ve yorumlarını bekliyoruz...
Buyrun sohbete artık ;)

Bence şahane olmuş:) Çok tatlı özellikle yanlış hikaye...

Umarım hep ilerlersiniz, gitarlar sağlam vokal şahane ne diyeyim başarılarınızın devamı dileğiyle

Saygılar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
nihan_naln demiş ki:
bencede çok tatlı olmuş. (özl.küçük harfler) umarım her şey yolunda gider..başarılar...

Benimde en beğendiğim bestemiz o desem yeridir ;) Tabi bide daha kaydedemediklerimiz var zamanla yeni projelerle onlarıda hayata geçireceğiz...
Şimdilik elimizde olanlar bunlar ama bunla yetinmeyeceğiz 8O

küçük harfleri dinledim.beğendim.özellikle enstürmanların birbirine çok uyumlu hareket ettiğini düşünüyorum.bu işi yapmaktan keyif aldığınızı dinlerken farketmemek mümkün değil.müziği bırakmamanız dileğiyle...

meraba pul...şuan dinliorum yanlış hikayeyi.sesinize elinize sağlık.güzel olmuş.umarım roxy olur.buarada bzim parçalar için yaptıın yorum için saol.sanırım çağataysın sen de:)eywallah...

Ya biz bu parçayı şenliklerde (becerebilirsek:) ) Pul a ait parça olarak çalabilirmiyiz sakıncası varmı acaba? (Yanlış hikayeyi) teşekkürler acilen cevap bekliyorum hazırlanmamız lazım:)

Sinaps: Hakkaten bu müziği yapmaktan müthiş bir haz almaktayız,doğru teşhis :)

Cagatayxx: Adım yasin :) Güzel dileklerin için çok sağol,yorumlarım gerçekti ;)

Turkegilmez: Grubumuza ait olduğunu belirttikten sonra hiç bi sakıncası yok bence ;)

denizlide rock grubumu var dedim anaaa bi baktım meğer bizimkilermiş...şarkıları yasin dinletmişti zaten bana ne kadar başarılı olduğunu onada sölemiştim...başarılar size umarım herşey istediiniz gibi olurr...!!!ırmak

Var tabi biz varız :p Yüzünü gören cennetlik :)
Bilmece şaarkımıza çektiğimiz klibi dream tv ye gönderdik belki bu hafta yayınlanır,bilginize diyelim artık ;)

4 mayıs 2006 da pamukkale ünv. morfoloji binası önünde konserimiz var...Bi aksilik olmadığı sürece sahne alıcaz...Saat 19 gibi başlıyacak...Şimdilik bu kadar...

up

super bir calışma olmuş hepinizi tbr ediyorum en cokta kucuk harfleri begendim ins basarılı olursunuz yarısmada

Teşekkürler dostum...
Yineliyim,bu perşembe (4 mayıs) morfolojide konserimiz var...Denizlideki herkes buyursun gelsin :LOL:
Çalışmaya devam ;)

Geri