Pul(rock)-Denizli

Yok abi size demedik :)
Neyse o konuyu fazla uzatmaya gerek yok zaten...Olan oldu,bitti,çaldık zaten...
Sadece çook daha iyi çalabilecekken prova niyetine çaldığımızın asıl kayıt olması idi olay...Neyse..Geçti gitii işte en nihayetinde :)Türkçe kullanımı açısından katılıyorum sana bu arada,vokalimdeki telaffuz hatalarını bi dahaki demoda yapmamaya çalışçam ;)
Sayılar herkese....

__PeAcE__

pul grubuna katılıyorum aynı olay bizimde başımıza geldi
Ben ego grubunun vokali...
Bu arada sizi çok beğendik sanırım bu hafta sizle biz arasında geçicek yarışma ;)

tüm gruplar ii gibiydi aslında baya çekişme olacak artı kaybeden fena üzülecek çünkü oyları kime göndericez bilemioz ama sanırım kime yazdıksak ona gidicek gibi :) komşu ile başarılar :)

2.rock festiwali olmuştu sanırım birascık yarıda kalmıştı sen 3.dio olabilirsin bu exıtın düzenlediği festiwal sanırım dediğin görüşürüs bakalım başarılar çok çok

mersi :) haklı olabilirsin...
De daha demin izledik Witchboiler konuşarock a konuk olmaya hak kazandı...Kendilerine burdan başarılar diliyoruz bizde...
esenlikler herkese...
By__Napolyon..

uşak rock fest te 2.si yağmur falan gibi olaylar yüzünden ertelenmişti ancak ne zaman yapılacak ben bilmiorum....exit kendi bünyesine aldı festivali kendi sitelerinde ve forumlarında bulabilirsiniz bilgileri

ayrıca arkadaşlar şarkılar bencede çok ii.. yasinin sesinin ne kadar güzelleştiğide ortada.. kendini çok ii geliştirdine inanıyorum...

pul süper yasinin ve saz arkadaşlarının süper performansları beni bitiriyor yasin bilir gözde (84 fan) sayesinde tanıdım ben onları :) çok seviyorum boylede devam eder umarım

:p :) tamam kestirmem :p :)

Arkadaşlar aslında şu anda yeni bi şarkı daha yayınlayacaktık fakat bir iki aksilik oldu,tatsız aksilikler hatta :( ... Şu anda yeni şarkının kaydını tamamlamak için 21 ocak tarihini seçtik... Eğer yine bi aksilik çıkmazsa ( ki umuyoruzki çıkmaz ) 21 ocak yeni şarkımızın kaydını da tamamlayıp internette yayınlayacağız... Herkese bol müzikli günler :)

Uzun aradan sonra merhaba tekrar herkese... 2. demo albümümüzün bir şarkısını kaydettik fakat henüz download a açmadığımız için online bi sistemle dinlenebiliyor... www.herkesdinlesin.com/pulonline adresinden dinleyebilirsiniz arkadaşlar kayıtlı şarkılarımızı... Takip edenlere : En son kaydettiğimiz şarkının adı "KANDAN ADAMLAR"..Bekleriz artık yorumları...

süper bütün şarkılarınız süper.özellikle bilmeceye takıldım bu aralar devamlı onu dinliyorum.zaten çok seviyordum sizi bide sinan hocanın arkadaşlarıymışsınız; umut da benim gitar hocası sercan'ın üniv.den arkadaşıymış sevgim daha da arttı.ya bu arada sizi nerde canlı dinleyebilirim konser, program fln var mı?''laylaylom''da oluyor musunuz bigün konuşsak...

Yakın zamanda denizli içinde konserlerimiz olcak gibi duruyor... Olmadan önce zaten afişlerle şehir içinde duyurular yapılır sanırım.. Çok sağol güzel sözler için bu arada :)

Geri