forsakenity(heavy metal/metalcore) ankara

Grup 2006 nın kıs aylarında kuruldu. Tarzımız cogunlukla heavy metal agırlıklı.
amacımız guzel muzik yapmak, önce kendimizi sonra seyirciyi eylendirmek costurmak.

kadromuz:

burkay: lead gitar
utku: ritim gitar
barıs: bass gitar
haluk: davul
tugrul: vokal

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk konserimizi bu gun andac da verdik. cesitli aksilikler dısında fena sayılmazdı.

23 nisan pazar gunu hepinizi İF performance hall a beklerim.

Evet daha önceden bzim konserde fade i sölemişti tugrul severim, grupunda ilk konserlerini izledim çeşitli aksaklıklar vardı ama düzelir zamanla onlar ,başarılar dilerim saygılar...

Heavy Yeahhh!!! :twisted:

Bugünki konser birkaç teknik sorun dışında fena sayılmazdı 23 nisadan if e bekleriz.....

Tuğrul baba adam ya gayet iyiydiniz Oro*pu gayet güzeldi :D Nakaratta sölemek için geldim öne ama anlaşamadık turulla :D:D:D Ama konsrde çok aksaklıklar oldu... Gitar promlemleri felan oldu... Bunları bizde yaşadık biraz... Ama dikkatimi çeken en önemli şey... Davulcunuz trust ın başını yanlış çaldı... Bilerek mi yaptı bilmiyorum ama gitar girmeden trust olduğunu anlıyamadım... Biraz daha iyi olabilirdi... Gözüme batanlar bu kadar onun dışında saol turulum bizim konserdede geldin önde kafa salladık beraber... Seth e başarılar diliyorum... 23 nisanda yanınızdayız...

amfi geç geldi bi de aksaklıklar eklenince baya bi geç başladık. ondan sonra bi de performansın ortasında teknik arıza olunca böle oldu:D nese pazar if de döktürürüz artık :D

her sey guzel olucak cok yakında... mesela yarın İF de... bestemiz de hazır... :D

hepinizi cok seviyorum.. destek için sagolun...
kacak'a sevgiler.

or*pu pis or*pu.....:D:p

HiPnO demiş ki:
Tuğrul baba adam ya gayet iyiydiniz Oro*pu gayet güzeldi :D Nakaratta sölemek için geldim öne ama anlaşamadık turulla :D:D:D Ama konsrde çok aksaklıklar oldu... Gitar promlemleri felan oldu... Bunları bizde yaşadık biraz... Ama dikkatimi çeken en önemli şey... Davulcunuz trust ın başını yanlış çaldı... Bilerek mi yaptı bilmiyorum ama gitar girmeden trust olduğunu anlıyamadım... Biraz daha iyi olabilirdi... Gözüme batanlar bu kadar onun dışında saol turulum bizim konserdede geldin önde kafa salladık beraber... Seth e başarılar diliyorum... 23 nisanda yanınızdayız...

Trust'u yanlış çaldıımın farkındaym,bas la bi uyuşmazlık olduğu içn yanlış ritm gibi oldu....Eleştiriler içn saol...

And The God Made Drums------>Seth-Haluk

Geri