forsakenity(heavy metal/metalcore) ankara

haftaya demomuzu sizlerler paylasıcaz..
demomuzda

1-sakın gelme(m.f.ö cover)
2-or*pu (bizden)
3-cıglıklarla bogulmak (bizden)

yalnız 2. ve 3. parcalarmızın sadece sozleri degisik. cunku or*pu adlı parcayı her yerde calamıyoruz...

if deki konserimizin videosunuda yakında sizlerle paylasıcaz...

arkadaşlarım kaç gündür yazmak için afedersiniz bi taraflarımı yırtıom ama turkrockta oluşan problemlerden dolayı kısmet bugüneymiş(umarım!)çok gzl bi konser olmakla beraber bi ara ciddi bi ses karmaşası oldu şahsen kulak zarım patlıodu:)tabiki olcak ilk konseriniz sayılır:)hepinizi kutlar ve başarılar dilerim..haa bide bence tarzınızı sağlamlaştırmanız gerektiğini düşünüorum..öpüldünüzz

öcelikle bi tebrik edelim if performansını ama okul performansı daa güzeldi: )))))))şaka bi yana ifte baya iyiydiniz.ama sanki ses biraz fazla açıktı gibi geldi bana sayenizde kulağım 3 gün boyunca çınladı sağır olcam sandm noolur gitar davul vokal sesini biraz daa kısın bi daaki konserde: )))

öncelikle bi tebrik edelim if performansını ama okul performansı daa güzeldi: )))))))şaka bi yana ifte baya iyiydiniz.ama sanki ses biraz fazla açıktı gibi geldi bana sayenizde kulağım 3 gün boyunca çınladı sağır olcam sandm noolur gitar davul vokal sesini biraz daa kısın bi daaki konserde: )))

ya kablumbaamısın nesin 1.sen akciğerli balıksın 2.ne die 2 kere yolluon burdaki insanlara bişiymi imaa etmeye çalışıon heaa???sorarımm sanaa..

hayır cnm bişi ima etceğimden ilk defa bişi yazdım seinide bildiin üzre teknolojiden pek anlamam gitmedi sandm bi daa yolladm seni nie başak bi yerinden anlıosn atışcak adammı arıosn sen ?şaçını başını yolarım senin: ))))))))

ozmn hmn belirtelim kavga yok!!!arkadaşım kaplumbağaa yaada akciğerli balık:)senii çok seviyorum seth e de başarılar yetr bukdr leyn:)

:D:D:D:D ewt sesde sorun yasadık.. daha dogrusu adam gibi soundchek yapamadık:D:p

bu arada bi okul performansımız daha olcak sanırım pazar gunu 75.yıl lisesinde.. bekleriz..:D

Geri