Sarpedon (Alternatif - Rock)

GERCEKTEN mükemmell birr grupp dinlemeyen YAŞAMASINN bencee BİRR NUMARASINIZZ !!!!! BOL Şanslar :!:

GERÇEKTEN mükemmelll birr grupp DİNLEMEYENN YAŞAMASINN bencee BİR NUMARASINIZZ !!! BOL Şanslarr !!!!!!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yakında bütün türkiye duycak merak etmeyin artık sadece beste çalışmalarına yoğunluk veriyoruz ilk profesyonel demo kaydımızı yakında çıkartıyoruz

sene 2002, yurttayım o zamanlar. coşkun diye bi arkadaşım var, çanakkaleli.. hani o sizin bir zamanlar çaldığınız (belki hala çalıyosunuzdur bilmiyorum) depo bar var ya, oranın sahibinin yeğeni. onda bi demonuz vardı, dinlemiştim. gayet güzeldi. tabi yıllaaar yıllar geçti üstünden.

grup ismi tanıdık geldi de, o bakımdan.. bi başarılar dileyeyim dedim.

başarılar :D

hmm...evet baterist umutla görüşmüştük tabi bu hususta...daha o zaman ilgilenen bir prodüktör bulmuştum ama beni geri çevirmişti...

başarılı olursunuz umuyorum...

(@Vokal-Anestezi düzeltme: depo da değil dalyan da çalıyorlardı, sanırım şu an da TNT de çalıyorlar)

5 mayıs cuma günü gündüz 18mart üniversitesi üst kampüs de SARPEDON konseri var açık konser
ücretsiz
akşamda naturel bardayız
herkesi bekliyoruz

sarkıyı tesadufen dınledım ama gayet guzel ya ne bılım ınsanı baska yerlere alıp goturuyor... muazzam olmus denebılır!!!

Sevgili Sarpedon grubu öncelikle çok başarılısınız ve çok da iyi insanlarsınız.Şimdi sen kimsin diyeceksiniz ama hatırlarsanız birgün oldukça kalabalık bir grupla Naturel'i işgal etmiştik,hatta esprisine davul çalmak istiyorum demiştim ve beni sahneye çıkarmıştınız,teşekkür ederim :) arkadaşlar buyrun gelin birgün İzmir'e beraber çalalım,eğlenelim coşalım,biralar bizden burada..:)

hayat şarkısı gerçekten güzel özellikle bassçınızın gösterdiği performans süper şarkıda vokal olsun gitar olsun gerçekten çok başarılı çanakkale grubuna sonsuz başarılar...

Geri