Az Vodka- Uşak

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda cknfth tarafından 25 Nisan 2006 tarihinde açılan konu

1.  
  2. arkadaşlar tebrik ederiz..grubada en içten başarı dileklerimizle..
    umarız istediğiniz gibi olur her şey

3. başarılar dilerim yolunuz açık olsun..

4. nm

5.  
  6. sizi dinlemeyi sabırsızlıkla bekliorum yani uzcanın tadilatı bitince:)

7. hadi bakalım kolay gele aslan parçaları

8. Teşekkürler SERTANIM senin ve rolün desteğini almak bizi mutlu eder sevgiler

9. Teşekkür ederiz eylül sanırım uşaktasın tadilatın bitmesine az kaldı.

10. ben öörenciim uşakta.siz neden festivalde çalmıosunz ki?hani var ya uşak rock festivali onu diorum

11. arkadaşlar başarılarınızın devamını dileriz PYRACANTHA

12. Çok teşekkürler dostum.

13. Açıkçası biz onun başvurusunu kaçırdık bizde çalmayı çok isterdik boyle bi organizasyonda uşağın boyle şeylere ihtiyacı var. bu sebepten melih ve TheExit'i Tebrik Ediyoruz...

14. [j

15. kardeşim sağolasın hep diyoruz yine söyliycem artık bizde kardeş grup oluruz ha ne dersin :p

16. arkadaşlar Yeni Rock-ı olarak başarılar dileriz.. ;)

17. şlk

18. Rol grubuna hakana ve setana bizi destekledikleri için çok teşekkürler.

19. İstanbul, Ankara, İzmir dışında rock müzik yapmayı sürdüren arkadaşları takdir etmek şart. İnşallah çok iyi yerlere gelirsiniz. Başarılar....

20. kesinlikle katılıyorum. benim bildiğim uşak en mahrumyet bölgelerinin başında geliyor hele müzik konularında. bir gün oradayken bassgitara tel sordum ve bulamamıştım. böyle bir yerde grup kuranlara bizim gibi geniş imkanları olan gruplar destek vermeli diye düşünüyorum. izmirli 412'den bi isteğiniz olursa destek vermeye hazırız arkadaşlar!

Bu Sayfayı Paylaş