Az Vodka- Uşak

arkadaşlar az vodka dan haberleri ben vereyim grubun davulcusu vokalisti ve de solo gitaristi yenilendi davulda hakan vokalde emre (yani ben) sola gitarda alper basta erdem ve besteleriyle ritm gitar artı back vokalde fatih bu grup şu haliyle çok ii yerlere gelecek çok yakında buluşmak dileğiyle

not evrim işallah yakınbda bizi bomba bi şekilde dinliyceksin cknfth nick açılmadığı için bu nickle size az vodka haberlerini iletecektir...

metronomsuz ve detone müzik bi yere kadar artık herşey daha güzel... bizi izlemeye dewam edin

azvodka...

az vodkada değişiklikler mi oldu??nasıl yani vokalistiniz mi değişti ??vokalistiniz üride serbest değilmiydi emre mi oldu ???

bu grup dağılmamış mıydı ya nese dağılmasın ya yaz bitince çalın artık biyerlerde uşağa geldiğimde dinlemek istiorum sizi artık bu arada içimde kalmasın sölicem eski solistinizi hiç beğenmemiştim şenliklerde izlemiştim repertuvarda genişlemeli biraz yaratıcı olun size güwenioruz devam edin böle ii yerlerde görmek istriz sizi uşağa selamlar özledim orayı da şaka gibi ama:)

eylül açık fikirlerin için çok teşekkur bu tür eleştirileri çok seweriz grupça vokal ewet değişti sadece wokal değil gitarcı we davulcuda değişti şimdilik takip edin siz bizi yalan olan bişi yok şimdilik bi karmaşa war okadar

az vodka teşekkürlerini iletir

selam millet..ben bir zamanlar az_vodkanın bascısı rolündeydim..burdan herkeze sesleniyorum..AZ_VODKA yalan oldu....benim fikrim bu.devam ettirecek arkadaşlara bol şans..bu arada kimse kimseye pok atmasın..hadi eywallah..

arkadaşlar az vodka yalan oldu diyen kişiler grubun eski üyeleri olduğundan dolayı onları durdurnakta biras zaman alacak çünkü hevesleri kırıldı sanırım az vodka ne den bu kadar karmaşa içine sokuldu anlamıyorum çok tuhaf gülüyorum sadece şu an 22 ağustos %99 az vodka bodrumda bizi dinlemeye dewam edin

azvodka_basser demiş ki:
selam millet..ben bir zamanlar az_vodkanın bascısı rolündeydim..burdan herkeze sesleniyorum..AZ_VODKA yalan oldu....benim fikrim bu.devam ettirecek arkadaşlara bol şans..bu arada kimse kimseye pok atmasın..hadi eywallah..

büyümen lazım polemik yaratma lütfen sana göre yalan olan şey warsa pm at oke yada msn den yaz burdan kimseye seslenmene gerek yok ben grupta yokum diyebilirsin tamam mı canım küçüğüm :)

az vodkanın kardeş grubu MATEM 2 eylül konser wercektir millet eğlensin diye yer uşak lisesi bahçesi die ayarlandı bakalım buyrun gelin mekan değişirse haber weririz korkmayın :)

Geri