Us(grunge)-Ankara

onurcum benden önce koymuşsun resimleri pek bir güzel olmuş. 5. elemana gelince oldu bir kere daha kötülerini de gördük(mixer üzerine lahmacun sofrası açanlar) olabilir böyle ufak tefek aksaklıklar. acelem yok benim de favori parçam açıkçası... görüşmek üzere...

aksaklıklar hep var...:p
merakıma ragmen gelip izleyemedim :(
bilmioyırum ama garip bi sempati duydum gruba bi bar programı falan var mı bu ara..?

malesef okulda canlı dinleyemedim sizi geçen gün ama huysuz'u önceden dinlemiştim çok güzel bi parça olmuş,dinçer'in söyleyiş tarzı zaten çok güzel,inşallah bi bar programı olur da gelir bol bol dinleriz..

arkadaşlar iyi dilekler için teşekkürler! Bir bar programı yok(henüz). bu aralar konserlerle idare edecez. umarız en kısa zamanda bir konser haberi veririz.

Arkadaşlar tüm yorumlar ve eleştriler için çok teşekkürler...Bazı konser görüşmeleri var açıklığa kavuşunca burdan duyurulacaktır...Bu arada promo cd mizin 5.parçası huysuzun da linkini yakında burdan vereceğiz.

atılım üniversitesi şenliklerinde 12 mayısta çıkacağız sanırım, daha sonra buradan ayrıntılı bilgi verilecektir... görüşmek üzere...

sf2006p.jpg

herkesi bekliyoruz... ayın 12si saat 17:00da...

Arkadaşlar US 12 mayıs Cuma günü Atılım Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında saat 17.00 de sahnede olacaktır.

Kampüse Ulaşım : 11.00 / 14.00 / 16.00 da Sıhhıye migros karşısı ve de Tunus caddesinden kalkacak ücretsiz servisler.

sahneler ayrı ayrı imiş, aynı saatlere konser denk getirilmemeye çalışmış yönetim, iyi de yapmış. yalnız büyük sahnede davul sorunu varmış. hadi bakalım umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur. ORganizasyonda yer alacak bütün çalışan ve müzisyenlere başarılar...

SaygılaRRR

Tarık ve Erman(Yarabandı) iyi dilekleriniz için sağolun, SL1 içinde üzülmeyin:D
Güzel yorumlar içinde çok sağolun arkadaşlar
Konserde görüşmek üzere!!!

gerçekten türkiye'de Grunge için böyle adımlar atılması beni çok mutlu ediyor,parçalarınız da çok güzel,12 mayıs'ta Ankara'da olamıyacağm için çok üzgünm
(bu arada İzmit'teyken ben de bi Grunge grubunun davulcusuydm,bizm de bestelerimz wardı ve bizimkileri andırdğndan gerçekten Us ayrıca hoşuma gitti)

carnage_drummer demiş ki:
gerçekten türkiye'de Grunge için böyle adımlar atılması beni çok mutlu ediyor,parçalarınız da çok güzel,12 mayıs'ta Ankara'da olamıyacağm için çok üzgünm
(bu arada İzmit'teyken ben de bi Grunge grubunun davulcusuydm,bizm de bestelerimz wardı ve bizimkileri andırdğndan gerçekten Us ayrıca hoşuma gitti)

bu ülkede böyle düşünen insanların olmasıda bizi çok mutlu ediyor..umarım bestelerinizi dinleme fırsatımız olur.

EmilioDeCarro iyi dileklerin için teşekkürler umarım orda tanışırız us olarak..

kaptanjack düşüncelerin için çok saol...Umarım ilerleyen dönemlerde büyük projelerde beraber yer alır coşar coştururuz ;) :twisted:

arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkürler...
atılım üniversitesi konserlerinde arada insanlar olduğu(kırmak istemeyeceğimiz insanlar) için çalmaya gittik. fakat orada (türkiye'de gelenek haline gelmiş) aksaklıklarla karşılaştık. davulcumuz gelemediğinden bu konserde deligömleği ve lobi den doruk eşlik edecekti fakat anladık ki incek-kızılaşar köyüne kadar boşuna benzin yakmışız, bizi dinlemeye gelen insanlarda boşuna gelmiş oraya... oraya gelen herkese öncelikle teşekkürler. elimizde olmayan nedenlerden dolayı çalamadığımız için hepinizden özür dileriz. umarız türkiye bu organizasyonlardaki ufak ayrıntıların ne kadar önemli olduğunu anlarlar. atılım üniversitesine gelecekteki organizasyonlarında umarız başarılı olurlar!

bu arada hacettepe üniversitesi şenliklerinde çıkma ihtimalimiz mevcut. en kısa zamanda buradan duyuracağız...

Beğendik efenim
bu araa hacettepede mixer üzerine lahmacun deil ama köfte ayran sofrası resmen sofra açıldı :p tüm çabalarıma rağmen açtılar
organizasyonu yaparken bazen çıkıntı insanlara engel olamıyoruz
ama yinede küçük aksilikler elenceli görüntüler oluşturabiliyo
yinee 5.kişi adına ben özür dileyeyim
özür dilerimm :)

y4s2_3d10 demiş ki:
Beğendik efenim
bu araa hacettepede mixer üzerine lahmacun deil ama köfte ayran sofrası resmen sofra açıldı :p tüm çabalarıma rağmen açtılar
organizasyonu yaparken bazen çıkıntı insanlara engel olamıyoruz
ama yinede küçük aksilikler elenceli görüntüler oluşturabiliyo
yinee 5.kişi adına ben özür dileyeyim
özür dilerimm :)

:D önemli değil ya, bunun hürockla zaten bir alakası yok. zaten sonradan çözdük olayı, 5. eleman kimdir nedir neye yarar, amacı nedir diye... arkadaşlar huysuz çeşitli nedenlerden dolayı koyamamıştık, şimdi fotoğraflarla beraber koyduk. bu arada çok yakında US'un web sayfası kısa zamanda tasarlanarak açılacak. bu arda hacettepe üni. şenliğiyle ilgili;

köfte ayran değil de, yağmur yağacağı kesinken, sahnede herhangi bir önlem alınmaması bana komik geldi :) . 84 e kalmadım ama sanırım anfiler yanmış, mixere takılıp çalınmış falan vs....

Davulcumuz Erman'a ulaşamamamızdan dolayı yeni bir davulcu arayışına girdik ne yazık ki...

Erman müzik hayatım boyunca çalıştığım en her yönden en sevdiğim davulcudur. Ama söz konusu olan gurubun geleceği olduğundan US yeni davulcusunu aramaktadır...

Geri