Us(grunge)-Ankara

Görmeyen, duymayan kalmasın :)
Akşam görüşmek üzere...

ifposteryy9.png

teşekkürler coşkun...

thetick demiş ki:
ahanda uzun zamandir bekledigim an
us dinlijem
hade basarilar yrn

teşekkürler thethick, biz sahnede çok eğlendik... umarız sizlerde eğlenmişsinizdir... gelen herkese teşekkürler, yeni konserlerde görüşmek üzere...

Bu arada Alp'e bizi kırmayıp sahneye geldiği için çok teşekkürler... :D

Ben teşekkür ederim ne demek kırmak ne haddime!

Bu arada yeni şarkılardan biri çok hoşuma gitti. Neyse bunu uzun uzun konuşmak lazım. Sahneniz çok güzel canlarım benim.
Bu sefer benim içinde daha bir keyifliydi.

Fotoğraf ve videoları en kısa zamanda ulaştırıcam. Öpüyorum hepinizi..

Görüşmek üzere..

istanbula giderayak ne güzel oldu be :) hepinize tebrik,alkış walla.merihe ayrı tabii :LOL: alpi dinlemeyi de özlemiştik tam oldu ;) öpüyorum hepinizi!

çok uzun bi aradan soora tekrar merhaba ..bende if teydim performansınız mükemmeldi özellikle biara herkes koptu...bu arada yeni demonun parçalarına bayıldım ne zaman kayıt vardır merak ettim :D

sanal_simge demiş ki:
çok uzun bi aradan soora tekrar merhaba ..bende if teydim performansınız mükemmeldi özellikle biara herkes koptu...bu arada yeni demonun parçalarına bayıldım ne zaman kayıt vardır merak ettim :D

Teşekkürler Simge bizize de bekleriz... pilot kayıt daha yeni aldık.. yeni demonun çıkışı en az bir ayı alır...

bu arada yarın (cumartesi) akşam saat 7de bizizde çalacağız.. herkesi bekleriz...

görüşmek üzere...

27 Haziranda Eskişehir park 222 de düzenlenen konserde emeği geçen herkese ve bilmeseler de bestelerimizi hepbirağızdan söylemeye çalışan eskişehirli arkadaşlara çok teşekkürler..:)

Geri