Concrete Donkey (Punk Metal)- Ankara

junkcan demiş ki:
yakkuli demiş ki:
türünüzü biraz açar mısınız? pank metal derken?
sadece türünüzü açmanız gerekmez tabi gruba 20 adet manken alıp başka şeyler de açabilirsiniz.

Buna açıklamayı Caner'in yapmasını beklerdim ama interneti yok şu an kendisinin.
Eğlenceli metal şarkıları çalıyoruz, hoplayıp zıplanacak şeyler.
Onur da bizimle sahneye çıkarsa kendisi göbeğini açacaktır sanırım, stüdyoda bize göbeğini açıyordu bol bol çok hoşumuza gitti.
açıyorum.NWOTADTHG.....M yani niv veyv of törkiş alternotif,tireş,duum,hevi,gotik,niyo kılasink punk ve gıraynd füüjın etkileşimli metal.Kısaca Karaktersiz Rock... :LOL:

Dr.Skull herşey yolunda çalıoz,bi de çok sünpriz kavırlar olacak :D Aslında wasp ve tivistır sistırı repertuar dolsun diye çalıyoz asıl amacımız olan müziği ilk giriş olarak yapacağımız kavırla herkes anlar umarım.Yakında modern talking,zeki müren,Ace of Base vs kavırlamak en büyük amacımız ama saolsun can hmn adımızı yazdırmış şenliğe onun için pek zamanımız olmadı 8)

Son olarak konkrit dankiy kavırlarla bir yere gelmek isteyen ankaranın en ciddi forum grubudur

anti-social demiş ki:
junkcan demiş ki:
yakkuli demiş ki:
türünüzü biraz açar mısınız? pank metal derken?
sadece türünüzü açmanız gerekmez tabi gruba 20 adet manken alıp başka şeyler de açabilirsiniz.

Buna açıklamayı Caner'in yapmasını beklerdim ama interneti yok şu an kendisinin.
Eğlenceli metal şarkıları çalıyoruz, hoplayıp zıplanacak şeyler.
Onur da bizimle sahneye çıkarsa kendisi göbeğini açacaktır sanırım, stüdyoda bize göbeğini açıyordu bol bol çok hoşumuza gitti.
açıyorum.NWOTADTHG.....M yani niv veyv of törkiş alternotif,tireş,duum,hevi,gotik,niyo kılasink punk ve gıraynd füüjın etkileşimli metal.Kısaca Karaktersiz Rock... :LOL:

Dr.Skull herşey yolunda çalıoz,bi de çok sünpriz kavırlar olacak :D Aslında wasp ve tivistır sistırı repertuar dolsun diye çalıyoz asıl amacımız olan müziği ilk giriş olarak yapacağımız kavırla herkes anlar umarım.Yakında modern talking,zeki müren,Ace of Base vs kavırlamak en büyük amacımız ama saolsun can hmn adımızı yazdırmış şenliğe onun için pek zamanımız olmadı 8)

Son olarak konkrit dankiy kavırlarla bir yere gelmek isteyen ankaranın en ciddi forum grubudur

sanırım bizden önce kavırlarla bir yerlere gelen çok grup olacak ve daha ciddi forum grupları var
stay heavy :metal

concretegazi0uj.jpg

Sevgili burank,sen nasil olurda bize ögüt verirsin???
şu övgüleri gormuyormusun??
üstelik senin vokalin benden 250 milyor kat daha kötü söylüyor,ankaranin ve tüm forum yasaminin en iyi vokali oldugum icin bu kadar rahat konusuyorum ,kabadan sallamiyoruz burda , yapici elestirilere acigiz ama caktirmiyoruz...
herneyse arkadaslar ayin 11 inde kafa,kol,bacak,diş,kulak memesi , legen kemigi ...ne varsa koparacaz ,herkezi bekliyoruz asacaz , kesecez , ucurtma yapipi ucurucaz ...
Stay Danki :metal

abi ben bu adamları stüdyoda izledim çok beğendim inanılmazlar ankara müthiş bi gruba kavuştu...öyle sıradan kafa kopartan gruplardan değiller...ne kadar kemik varsa hepsini paramparça edicekler...boynum hala ağrıyo :metal
süpersiniz inanılmassınız üçü biraradasınız kralsınız manyaksınız ankaranın gururusunuz .... :metal
sitey danki :metal

hayır efendim ille de tavsiyede bulunacam yoksa rahat edemem. vuracam odunu zopayı eşşeen kıçına kıçına...

bu arada onur'dan haberini aldık donkey çalışma yapmış çok sevindik....

donkey'e altın semer vurmuşlar yine de vatanım demiş...

Madem ki sürpriz şarkılar konusunda açık vermişiz ben de bi tanenin harflerini karıştırıp koyayım buraya. Bilene de benden 1 şişe su.

"lcherdyaciherci"

Baştaki harf "L" hadi bakalım. :D

Bu arada güzel yorumları için yakkuli'ye teşekkür ediyorum. :D

Sıtey Danki :metalhead

İşte bu büyük grubun ALBÜM (evet yanlış duymadınız ALBÜM) için çekilen Fotoğrafları... Fotoğrafçı hepinizin yakından tanıdığı, Dıriim Tiyatır, Sepultura, Eminem, Sting gibi ünlüleri de fotoğraflamış olan, ünlü Amerikan BBC Kanalı fotoğrafçısı, Sn. Georgerahman TEKSASYALI Abimizdir...
Not: Fotoğraflar trafiğe kapalı alanda çekilmiştir...
kankritdanki0080lq.jpg

kankritdanki0071dm.jpg

kankritdanki0092fe.jpg

kankritdanki0101tn.jpg

Fotoğraflar için mekanı özel seçtik. Arkadaki o atmosferi yakalamak muhteşem bir keyifti çekim sırasında. Zaten atmosferik doom heavy thrash konusunda ustalaştığımız için o atmosferi yakalayabildik. Herşeyde olduğu gibi fotoğraf çekiminde de profesyonellerle çalıştık. Büyük haberi veriyorum kanal kayıt cep telefonu albümü yakında. Daha önce hiç kullanılmamış bir teknoloji ile kafaları koparacağız.
Sıkı durun Concrete Donkey geliyor, Gazi'de kafalar kopacak.

junkcan demiş ki:
Bu fotoğraf ile Concrete Donkey'in inanılmaz gücünü görüyorsunuz. Concrete Donkey sadece dinleyenlerin değil, grup elemanlarının yüzüne de taviz vermez sertliği ile bir kırbaç gibi bir tekme gibi çarpıyor!
Size de bu yakışırdı zaten...
Hiçbirzaman taviz vermeyin arkadaşlar! Mesela Can, sen Halit'e taviz verme, Halit'de Caner'e vermesin...! Her konserinizde, Ankara'yı yıkın, Ankara diye biryer kalmasın...
Not:Bütün derslerden kalıyorum, onu da bir ara ıslatsak iyi olur...

metalhead: Danki kalın, Taviz vermeyin... metalhead:

bence bu grup muziği bırakmalı..... bütün diğer müzisyenlerin ( bu grubun yanında onlara müzisyen denir mi bilmiyorum) moralini bozacak bi seviyedeler.... böyle giderse piyasada onlardan başka grup kalmayacak.. bu da müzik piyasası için kötü olcak.... bunun için "concrete donkey" müziği bıraksın....

artık gelecek nesillerin müzik adına yapabileceği bir yenilik, müziğe katacakları bişi kalmadı.... danki hepsini yaptı.... bende davul calmayı bırakıp... tornacı olmayı düşünüyorum....

çok kötü oldu çok.....

ama yine de stay dankii :metal

konserde bunları yapacaz:

tophaneden girip şişhaneden çıkacaz
genç kızların kalbini yakacaz
gözlerine ilaç damlatcaz
ağlarlarsa teselli edecez (ama damladan da olabilir)
hizmetçi olarak çalıştırcaz
sonra onlar cam silerken evi yakacaz
baktık ölmediler pekmezleri akana kadar dövecez
sonra da ölmezlerse
selamın aleyküm deyip öldürcez

türkçe bilmeyenler için ingilizcesi:

Rip their flesh
Burn their hearts
Stab them in the eyes
Rape their women as they cry
Kill their servants
Burn their homes
Till there's no blood left to spill
Hail and kill

sitay danki :metalhead

Tadilattı, ev taşımaydı derken netten uzak kaldım ve şu muhabbetleri kaçırdım ya, yanarım da yanarım. Böyle rezillik, böyle muhteşemlik görmedim ben.
Bir perşembe gününü hiç bu kadar iple çekmemiştim.

var mı kafanda şimdiden bi karıncalanma çağlarım :D kopcak ya o bakımdan muhahahhaa

concrete donkey perşembe günü EŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞEKlik dersi verecek öyle olunmaz böyle olunur aq

stay danki :metalhead

Geri