Sanalpazar, Get Ve Yurtdisindan Gitar Getirtme

'Elektro Gitarlar' forumunda Borane tarafından 7 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar 2 sorum olucak.
    1. Sanalpazardir gettir bunlardan hangisi daha uygun? Ben kendime ufak bi paket gönderip bunu 12 takside boldurup tüm parayi alarak bu aldigim parayla yurtdisindan gitar getirmeyi düşünüyorum. Bu yöntem sizce nasıl?

2. Ben yurtdsindan gitar getirtmek istiyorum.
    Forumda alamut nickli arkadasimiz bu isi yapiyor.
    Onun dişinda başka bir araciyla bi şirketle vb. amerikadan gitar getirtme sansim var mi?

2. 1. Artık 12'ye bölme devri bitti. 31 Ocak bunun için sondu şimdi en fazla 9'a bölebiliyorsunuz. Sahibinden kesin kargo bilgisi istemekle, sanalpazar kargo seçeneklerinde "diğer" kısmını işaretleyebildiğiniz için elden teslimata olanak sağlamakta. Sanalpazar komisyonu %5 ile sabit, sahibindenin komisyonu ise taksit sayısına göre değişken olup en az %7 almakta.

2. Alamut nickli arkadaş güvenilirdir, o arkadaştan bir şey getirtmedim ama Vezir Akpınar (tuakvep) aracılığıyla alış verişim oldu. O da gayet güvenilir birisidir fakat Mert (alamut) daha aktif bu aralar.

Alacağın gitara göre USA'dan getirttiğine değebilir veya değmeyebilir. Dolar yükseldi 300-350$ komisyon az para değil. Eğer Fender alacaksan da Türkiye'de 1300-1350$ civarında çok temiz USA Standart Fender bulabilirsin.

Borane bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş