Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

sevgili bassçım saçma sapan konuşma müziği bırakma neymiş her eleştride ümitsizliğe düşersek hiç bir ilerleme kaydedemeyiz rocka çok süper bir yolda ilerliyor türkiyenin durumunu malesef sende biliosun ve okuldaki diyaloglarımızıda biliosun eleştiri almak kesinlikle seni müziğe olan bakış açını etkilemesin yada kötüye yöneltmesin aksine daha çok müziğe ver kendini bide kafanı kırarım ona göre :)

grubumuz tatile girmiştir arkadaşlar gerçi "ne yaptınız da tatile giriyosunuz?" dediğinizi duyar gibiyim doğru siz de haklısınız bu gruba girdiim ilk hali olan Punkart'tan bu yana yaşadığımız en kötü seneydi bu yıl ama önümüzdeki yaz boyunca hep beraber toplanıp 7-8 beste yaparak bi semi-pro albüm düşüncemiz war yani aslında sadece tatil dışarıya gözüken yanımız olcak onun dışında biz ewde çalışmalara devam etçez eylül 2006 civarı tekrar piyasaya döneriz bu sefer herşey için hazır olacağımızdan emin olabilirsiniz...

ankaradan çıkan mangaya göre daha iyi bi grupsunuz bence ne diyim bi albüm de siz yaparsınız inşallah.bu arada daha önceki mesajlardan anladığım kadarıyla biraz şevkiniz kırılmış ancak arkadaşlar her gruba olur böyle şeyler öyle 3-5 jüri kesinlikle bir kıstas değildir hiçbir zaman için. siz elinizden gelenin en iyisini yapın sadece, bişeyleri doğru yaptığınız zaman zaten gerisi gelir. başarılar...

arkadaşın yorumu için öncelikle teşekkür ediyorum ama lütfen ama lütfen bizi mangayla karşılaştırmayın....türkiye piyasasındaki en salak 2 gruptan biri olan (diğeri dejavu :) ) bu grupla kesinlikle karşılaştırılmak istemiyorum...Yinede arkadaşaın yorumu için ve aynı zamanda albüm dileği için çok teşekkür ederim...

Bu kayıtların yapıldığı zamandaki elektrocumuz deişti...Şuan grup olarak uyuyoruz diyebiliriz...ama yakında türkiyede bir ilki gerçekleştircez... çok büyük bir proje için kolları sıvamış bulunuyoruz...tahminen kasım 2006'da
bitecek olan proje dediğim gibi türkiyede hem bir ilk hemde birçok amatör grubun yapmaya cesaret edemeyeceği birşey...

grup elemanları olarak çok kaliteli olduğumuzu düşüyorum şuan....sadece düşünmüyorum biliyorum... :p

bizi izleyin... ;)

methedrin demiş ki:
manga ve dejavu gruplarını ben de hiç mi hiç sevmiyorum orada karşılaştırmam aslında albüm çıkarması gerekenin sizin olmanızdı manganın değil ;)

öncelikle çok teşekkür ederiz arkadaşım...

seninde gördüğün üzere grup çok zor günler geçirdi belli alanlardaki başarısızlıklar (başarısızlık demek ne kadar doğru olur bilemiycem ama şanssızlık demek daha doğru sanırım) grup içi huzursuzluğuda beraberinde getirdi tutunabildiğimiz için mutluyum çünkü kadro gerçekten çok iyi eğer konserimiz olursa bunu sizde göreceksiniz...

bu yaz için çok ciddi projelerimiz var artık bu grup için geri dönülemez bir noktaya geldik 2 seçenek war: kasıma doğru proje son haliyle ortaya çıktığında ya bu grup patlar türkiyenin her tarafında konuşulur yada dağılır bi daha hiçbi şekilde anımsanmaz tabi bize biraz şans da lazım olcak ama artık işimizi hiçbi şekilde şansa bırakmamamız gerktiğini öğrendik...

vokal arkadaşımın da dediği gibi izlemede kalın bakalım neler olcak...

endlesshate demiş ki:
Ayarlayabilirsek yakın zamanda birlikte sahnedeyiz siz hevesinizi kaybetmeyin huzursuzluğunuzu sahnede atarsınız. :) Tekrardan başarılar.

volkan yüksek olasılıkla biz bu hafta sonu hazır oluruz bi ara nete girersen playlistimizde aynı parçalar warmı onları konuşalım...

önemli değil arkadaşım yalan olsa bile önemli değil bizim için yazdan sonraki dönem önemli yaz döneminde bi çalışmaya girişelim de...

VladTepes demiş ki:
Başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar... Umarım birgün bir yerlerde ortak projelerde buluşuruz.

çok teşekkürler arkadaşım bu arada hangi gruptansan ona göre haberimiz olsun organizasyon fln olursa size de ulaşalım sizlerle aynı sahnede olmak bizi de mutlu eder...

rockayala bı cok ısler basardık daa basarmaı amaclıorz rockcy olayı bıraz canımızı sıktı ama ıns daa ıı olacak

slm arkadaşlar demolarınızı dinledim özellikle kayıtlarınızı çok beğendim nerde yaptınız ? parçalar çok güzel.aman abicim pes falan etmeyin umarım bir gün karşılaşırız sahnelerde tarzınız süper sizi takibetcem kolay gelsin ...

s_i__n demiş ki:
slm arkadaşlar demolarınızı dinledim özellikle kayıtlarınızı çok beğendim nerde yaptınız ? parçalar çok güzel.aman abicim pes falan etmeyin umarım bir gün karşılaşırız sahnelerde tarzınız süper sizi takibetcem kolay gelsin ...

öncelikle teşekkür ederim dostum keşke belli yerlere gelmiş insanlar da sizler gibi düşünselerdi ama olmadı her neyse çok önemli değil bundan sonra bizim kıstasımız sizlersiniz kayıtlarımızı Raven Records'da yaptık bu arada paranoya ile birlikte çalışmak bizi de mutlu eder birbirimize destek olursak iyi işler başarabiliriz tekrar teşekkürler

çok teşekkür ederim .. siwasta rock müzik yapmak inanın çok zor... ben bişi sorcam biz bu sene üniwerste şenlikleri falan bayaa geciktik gecikmediğimiz we başwurabileceğimiz organizasyonlar warmı biz yeni yeni takip etmeye başladıkta

Geri