Izmir'de Amplifikatör Tamiri Yapan Dükkanlar

Metronom'da tamir yapıyorlar.
Aynı sorun benim Behringer amfime de olmuştu. Amfi elektrik alıyor, LED'leri yanıyor, kanal değiştirilebiliyor, hoparlöre dışarıdan bir şey bağlayınca düzgün çalışıyor ama amfiye gitar bağlayınca ses gelmiyordu. Çıkış entegrsinin yandığını söylemişlerdi. O amfinin entegreleri özel olduğu için standart entegre ile tamir edilememişti. Bana "Marshall, Fender vs. olsaydı hemen yapar verirdik." demişlerdi. Yani piyasada bulunan entegrelerle tamir etmek mümkünmüş...
Umarım kolaylıkla hallolur... Geçmiş olsun...
Edit: Hatta Muğla'dan ayaklanmadan sana telefonlarını vereyim. 2-3 yıl önce bu numaradan ulaşılıyordu, umarım değişmemiştir. 0232 489 79 44.

Ben olsam Gitarcı Müzik Savaş abiye götürürdüm hayatında onun kadar mantıklı birini daha göremezsin en kötüsü sana en uygun izleyebilceğin yolu gösterir şu şudur diye anlatır ki zaten hayatınızda tanışılması şart biridir.

DreamofStyks demiş ki:
Ben olsam Gitarcı Müzik Savaş abiye götürürdüm hayatında onun kadar mantıklı birini daha göremezsin en kötüsü sana en uygun izleyebilceğin yolu gösterir şu şudur diye anlatır ki zaten hayatınızda tanışılması şart biridir.
Tamir yapıyor mu?

stüdyo plus gerçekten iyidir memnun kalırsınız işçiliğinden vs.

savaş abi tamir yapıyomu bilmiyorum açıkçası daha önce hiç amfi götürmedim ama işinin ehli birisidir güven problemi yaşamazsın onlada

ben gonk diye biyerde yaptırmıştım aynı sorunun tamirini gitarcı müzik marketin yan pasajında hemen 25 ytl gibi bişi almışlardı yanlış hatırlamıyosam orasıda iyidir güzeldir =)

Geri