Lostpray - Türk/ukraynalı Metal Grubu

'Grubunu Tanıt!' forumunda Muthsera tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar,

Eylul 2014`te cikarmis oldugumuz ilk albumumuzun ilk parcasina cektigimiz klip:

That`s Why albumumuzu bu linkten dinleyebilirsiniz.

Yeni yaptigimiz Slayer - Seasons in the Abyss cover videosu:

Grubumuzdan haberdar olmak ve destek vermek icin lutfen facebook grubumuza katilin.
    \m/
    www.Lostpray.com
    Lostpray Official | Facebook
    - Burak Gündoğdu

Son düzenleme: 28 Haziran 2015
  2. Çok beğendim yolunuz açık olsun diyorum. Ancak bu kapasitede iş yapabilen müzisyenlerimizden anadilimizde de çalışmalar beklediğimi söylemeden geçemeyeceğim. :)

Muthsera bunu beğendi.
  3. Tufan Çiğdem'in yarışmadaki performans ve vokal vidyoları:

4. tesekkurler!

5. Geçen hafta Sırmalı, bu hafta Lostpary.. Artık umut verici şeyler olmaya başlıyor galiba. Tebreikler.

cemborek3 ve Muthsera bunu beğendi.
  6. Cok tesekkur ederiz!

Tum calismalarimiza bu adresten ulasabilirsiniz. Grubumuza destek olmak icin facebook sayfamiza katilirsaniz cok memnun oluruz.

http://www.reverbnation.com/lostpray
    https://www.facebook.com/LostPrayOfficial

7. Şarkıyı ve stilinizi özellikle Tufan Bey'in vokallerini çok beğendim. Bence çok başarılı sizin gibi kaliteli müzik yapan insanlara ihtiyacımız var.

Muthsera bunu beğendi.
  8. Bir de albüm çıkarsa bir şekilde haberim olursa çıktığında almayı düşünüyorum.

Muthsera bunu beğendi.
  9. cok tesekkur ederiz arkadaslar. amacimiz muzik yaparak hayatimizi idame ettirebilmek ve yurtdisinda ulkemizi gururla temsil edebilmek. suanda daha yeni baslayan bir grup sayiliriz ve boyle dilenci gibi saga sola yazarak olabildigince insanlara ulasabilmeye calisiyoruz. destek olan, olmayan herkese cok tesekkurler. sagolun

Son düzenleme: 11 Mayıs 2014
  10. Tufan'ın vokali de iyi dili de kuvvetli maşsabbath! Ukrayna'da mı yaşıyor kendisi?

Grup olarak ta kaydınız hoşuma gitti. Yolunuz açık olsun, nazar değmesin diyeyim :)

drmuammer bunu beğendi.
  11. tesekkurler. hepimiz ukraynada yasiyoruz

12. Toplu mu göç ettiniz orada mı tanıştınız? İlginç.

Güzel ülke ama son günlerde olanlar malum.

Dostlar, ahali! Dualarımızı ve iyi niyetlerimizi eksik etmeyelim.

13. Son düzenleme: 29 Mayıs 2014
    hackeiommi bunu beğendi.
  14. Çok beğendim,tebrikler

Muthsera bunu beğendi.
  15. Tesekkurler dostum

16. Selam arkadaşlar, yakın zamanda çıkacak albümümüz için Almanyadan Pure Steel Records ile anlaştık. Yakın zamanda albüm çıkış tarihini ve detayları haber vereceğim. Gelişmelerden haberdar olmak için facebook grubumuza katılabilirsiniz. Teşekkürler

17. Arkadaslar selamlar
    Bugun, albumumuzun yapim asamasini, Ukraynadaki hayatimizi ve kim oldugumuzu anlatan filmimizin trailerini yayinladik. Buradan izleyebilirsiniz. Tesekkurler

18. gayet basarili ,yolunuz acik olsun

19. teşekkürler

20. Sevgili dostlar, ilk stüdyo albümümuz olan "That's why"ın çıkış tarihi belli oldu. Bir süredir görüşmeler yaptığımız Pure Steel Records ile anlaşmaya vardık ve 8 parçalık ilk albümümüz PSR bünyesinde 26 Eylül 2014 tarihinde dijital ortamda satışa sunulacaktır. Özel koleksiyon amaçlı Cd satışı ise, edinmek isteyenler için özel olarak ismiyle beraber imzalanıp adreslerine kargolanacak şekilde hazırlanmaktadır. Bununla ilgili yakın zamanda daha detaylı bir bilgi yayınlayacağız.Teşekkürler!

www.Lostpray.com
    https://www.facebook.com/LostPrayOfficial

Ekli dosyalar:

• 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      107.3 KB
      Gösterim:
      8

Bu Sayfayı Paylaş