LostPray (Türk / Ukraynalı Metal Grubu) - Yeni Albüm - DEEP DEPRESSION 2018

Gerçekten çok başarılı olmuş elinize sağlık şarkıların çoğunda aradığım o tadı buldum. Ayrıca benim gibi gelecekte hayatını müzikle idame ettirmeyi planlayan, hayal eden gençlere de ilham kaynağı oluyorsunuz bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Öncelikle Repentless coverınızla tanıdım sizi ve gerçekten güçlü bir sound vardı. Tek şey soracağım 3 sayfayı okumadım değinildi mi bilmiyorum da bu kayıtlanırızda kullandığınız davullar akustik kayıt mıdır yoksa elektronik davul ile çalınıp veya yazılarak vstler ile mi bu kadar net bir davul soundu aldınız? Başta hissetmemiştim sonda Season in the abyss coverınıza kulak kabarttım yine aynı güçlü davul ama videoda davulcuyu bile göremeyince merak ettim. Gayet başarılı kaydedilmiş veya düzenlenmiş (Y)

Yukarı taşıyalım görmeyen duymayan kalmasın bu güzel grubu. :) müziğe gelirsek gerçekten çok başarılı olmuş, yıllardır dinlediğim müziklerde orası öyle şurası şöyle olsaydı dediğim ne varsa hepsi bir araya toplanmış, çok beğendim. Yolunuz bahtınız açık olsun.

Öncelikle Repentless coverınızla tanıdım sizi ve gerçekten güçlü bir sound vardı. Tek şey soracağım 3 sayfayı okumadım değinildi mi bilmiyorum da bu kayıtlanırızda kullandığınız davullar akustik kayıt mıdır yoksa elektronik davul ile çalınıp veya yazılarak vstler ile mi bu kadar net bir davul soundu aldınız? Başta hissetmemiştim sonda Season in the abyss coverınıza kulak kabarttım yine aynı güçlü davul ama videoda davulcuyu bile göremeyince merak ettim. Gayet başarılı kaydedilmiş veya düzenlenmiş (Y)

Selamlar dostum. Bazi videolarda kullandigimiz davul kayitlarini malesef studyoda alamadik. O yuzden senin hissettigin dogru, Ezdrummer kullandik. Bundan sonrasi icin tamamen gercek kayit almayi dusunuyoruz. Hatta bastan sona live video ve ses kayidi olmasi icin calismalarimiz var. Iyi gunler iyi calismalar

Selamlar dostum. Bazi videolarda kullandigimiz davul kayitlarini malesef studyoda alamadik. O yuzden senin hissettigin dogru, Ezdrummer kullandik. Bundan sonrasi icin tamamen gercek kayit almayi dusunuyoruz. Hatta bastan sona live video ve ses kayidi olmasi icin calismalarimiz var. Iyi gunler iyi calismalar
Günümüzde tüm dünyaya adını duyurmuş gruplar bile bu yola gidiyor, dikkat çekmek istediğim nokta elektronik davuldan çok azıcık anladığım halimle gayet tatmin edici bir sonuç duymamdı, malesef kullanan kimi gruplarda çok çiğ bir hale dönüyor aynı kalitede bir akustik kaydın altından da maddi anlamda çoğu grup kalkamıyor kolay kolay. Yöntem ne olursa olsun gayet keyif verici bir durum geldi kulağıma (Y)

Geri