Elektro Gitarlar Hakkında (hangisini Alsam Başlığı)

Cok sikinti degil hocam etli olmasi. Dedigim ozellikleri saglamasi yeter. Tesekkur ederim oneriniz icin. Peki onerebileceginiz bir model var midir
düşük bütçe 1500 2000 arası diye düşünürsek eğer omen 6 extreme olabilir. fakat floyd roseunun ne olduğunu bilmiyorum o yüzden araştırıp almanı tavsiye ederim. original floyd rosedan şaşma licensed falansa hiç alma derim ben..

Elektro gitara yeni başlayacağım.Aslında 2 yıl klasik gitar çaldım ama baya bi ara verdim anlayacağınız direk gitara yeni başlar gibiyim.

Epiphone LesPaul 100 almayı düşünüyorum

Epiphone Lp 100 modeli hakkında beni bilgilendirir misiniz sayın forum üyeleri teşekkürler.

Squier classic vibe 50s strat almayı düşünüyorum. Yakın bir fiyat aralığında tavsiye edeceğiniz alternatifi var mıdır? SRV, John Mayer ve genel olarak classic rock çalıyorum.

Bu gitardan bahsediyorum:
Squier Classic Vibe Stratocaster 50s - Elektro Gitar
Hocam ben de SRV caliyorum ve en sevdigim gitarist. Mexican Stratim Fender BJ ve bir de ts808 pedalim var canavar gibi ton veriyor ve cok memnunum mexican stratten. @bravenewworld hocama katiliyorum bence de bir mex. strat alin, paraniza yazik edersiniz bence 50s alirsaniz. Denedim ve govde sustaini iyi degil mex.lar kadar.