Yavuz Çetin,erkan Oğur-dünya Hakkında

'Müzik - Genel' forumunda ktlcn tarafından 15 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar çoğumuzun bildiği bir şarkı ben de sürekli dinliyorum. Benim merak ettiğim konu Erkan Oğur bir röportajında şarkının aslında çok daha uzun bir kaydı olduğunu internette dolaşanın kısaltışmışı olduğunu söylüyordu. Yavuz Çetin'in oğluyla yapılmış bir röportajda da kendisi bu şarkının uzun halinin TMC'de olduğunu kayıtın telifini alacaklarını söylüyordu. Acaba bu şarkının uzun kayıdına sahip ya da bilgisi olan bir arkadaş var mı beni aydınlatırsa sevinirim.
   
 2. Bende olsa vermezdim şarkıyı.
   
  patlakkulak bunu beğendi.
 3. Şarkı yanılmıyorsam propaganda filmi çin yapılmıştı, eğer elinde Sinan Çetin tutuyorsa haklarını avuçlarını yalamaya başlayabilirler.Çünkü Sinan Çetin denilen paranın köpeği olmuş kişinin takıntıları var,elinde olanı elinden çıkartmaz ve ya telif parası olarak yüksek bir meblağ ister.
   
  cruiser_rider ve eDDz bunu beğendi.
 4. Sende olsa şimdi dinliyoduk.
   
  Tüpçü ve cekirge8 bunu beğendi.
 5. Inşallah onda değildir diyelim o zaman hocam. Çok merak ediyorum tam halini özellikle sonundaki soloyu. Erkan Oğur diyordu aslında şarkının normal kaydının bittiği yerde daha yeni ısınmaya başlamıştım diye sonrasında nasıl bir iş çıkardığını çok merak ediyorum.
   
  telecaster52 bunu beğendi.
 6. Eksik hali buysa bütününü duymayalim zaten biz de insanız.
   
 7. Röportajda "yeni ısınmaya başlamışken müziği kesmişler" demişti =)
   
  patlakkulak bunu beğendi.
 8. Keşke kesmeselermiş hocam o nasıl solodur öyle :)
   
 9. Bu şarkı yüzünden araba sürerken 2 kez kaza atlattım ve karar verdim bu şarkıyı sadece kulaklıkla ve tek başıma oturup mala bağlama fırsatı bulduğumda dinliyorum. O nasıl bir şarkı lan günah olm öyle gitar çalınır mı lan. İnsanın ruhuna eziyet resmen ama dinlemeden de edemiyorsun. Sıçamayacağını bile bile bir avuç dolusu acı turşu yemek gibi.
   
  ktlcn bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş