Anlayamazsınız...

'Forum Meydanı' forumunda burakayci tarafından 17 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Ben küçükken babam tahtakaleden oyuncaklarla geldiğinde, içimdeki mutluluğu.böhühühhüğhühhh

2. tahtakale motorunun çıkardığı dalgalar, köpürmesiii uhuhuhuuuhuh:(

3. evden kaçıp amfi alıp geri eve geldiğimde babamın küfürlerini anlayamazsınız :(

Sweep Picking ve satan87 bunu beğendi.
  4. Hem de ne!

5. Çocuğuna 100 bin euro'luk tekne alanı görünce, 120 bin euro'luk Steinway Model D piano gözümde değerini yitirdi :(

6. Bu hasta ruhları haber yapanı da ben anlayamıyorum...:)

andysat ve Synthbeyi bunu beğendi.
  7. ağlayacak gibi baksanıza...... üühühüühühhühüühühüh :bigtears::bigtears:

8. Dalga motor dedikleri bu olsa gerek :)

9. [​IMG]

Burocknroll ve mertay bunu beğendi.
  10. konu nedir vurmayın cahilim .

11. aklıma direk bu karikatür geldi...

kaos13666 bunu beğendi.
  12. o dalgası o göpürtmesi...

13. 100.000€ kaç çocuk doyar bu paraya ? Kaç çocuk tedavi olabilir ? Kaç lösemi hastası çocuk yeniden hayata başlayabilir ? Doğuda kaç kız çocuğunun hayatı kurtarılabilir ? Kaç okul yaptırılır bu paraya ? Kısaca 100.000 € kaç hayat eder ? Değişiğin birini ağlatabiliyor.

Synthbeyi bunu beğendi.
  14. Bilmeyen arkadaşlar için, @tecorlee haberlerde görüp sinir olup, buraya geldiğimizde ise, bizi desarj eden yegane haber bozuntusudur :)

MetalPose ve Burocknroll bunu beğendi.
  15. patlakkulak, whok2 ve Synthbeyi bunu beğendi.
  16. Motorun köpürtmesi gibi olmamış ama @Dooroomer :D

Dooroomer bunu beğendi.
  17. ne fenomen oldun be çocuk:D

18. Bir çok konu ve mesaja nasıl sinir olurumda içime atarım, anlayamazsınız.

Death bunu beğendi.
  19. aynı haltı bende yemiştim hiç unutmam :) bidemektup bırakmıştım çocukluk işte:p. gittim amfi aldım 2 takımda tel :D evegeldim daha ufacıktım... adam işi bırakıp, gelip beni kemerle katletmişti:D bide biber mixture yapıpbi güzel yedirmişti. süsbiberi, cin biberini ezip üstünede karabiber ve isot birazda pul biber. 1 çay tabağı şeyi yiyince 3gün zıçamamıştım. daha dün gibi aklımdadır :)

Bu Sayfayı Paylaş