Anlayamazsınız...

aynı haltı bende yemiştim hiç unutmam :) bidemektup bırakmıştım çocukluk işte:p. gittim amfi aldım 2 takımda tel :D evegeldim daha ufacıktım... adam işi bırakıp, gelip beni kemerle katletmişti:D bide biber mixture yapıpbi güzel yedirmişti. süsbiberi, cin biberi ezmesi üstünede karabiber ve isot birazda pul biber. 1 çay tabağı şeyi yiyince 3gün zıçamamıştım. daha dün gibi aklımdadır :)
Amfi alınca neden evden kaçarsınız ?

Bunca sene masraf oldum. Evde bıraktığım gitarı klavyeyi falan satsalar yine dert olmaz. Ha destek olsalar güzel olmaz mıydı olurdu. Belki şimdi ep için çalışacağım yere 2. albüme çalışırdım.
sağlık olsun böylesi nasipmiş demekki :D. belki annen cebinden almasa parayı zorlukla girmesen işin içine çabucak sıkılacaktın.emek vermişsin işte negüzel anıların olmuş. benimde öyle. bisürü anım var ozamanlar çok kızıyodumda şimdi kızmıyorum eskisi gibi. haklılarmış bazı şeylerde diyorum kendi kendime

Anlayamazsınız...

Dosyalar

• 1779145_10152202767388771_634161701_n.jpg
    1779145_10152202767388771_634161701_n.jpg
    69.7 KB · Gösterim: 151
Lisede dershanede derece yapmıştım 1 yıl indirimli gittim, arta kalan dershane paramla gittik bir bas gitar aldık(hey gidi o zaman bas gitara sarmıştım - 2002) eve gelince annem bana aynen şunu demişti : "O gitarla konser monser vermeye kalkarsan kafanı kırarım" o an hissettiklerimi anlayamazsınız... Beni müziğe bulaştıran da annemin ta kendisiydi...:bigtears:

Geri