Sophiatonic (Melodik Rock - Metal) - Ankara

Arkadaslar selamlar öncelikle.Grubumuz melodik tadda zaman zaman sert zaman zaman yumuşak besteler yapan bir grup.Aynı zamanda ufak tefek ilginç cover calısmalarımız var müzikal coverları da yapıyoruz.Henüz bir yerde adımızı duyuramadık ama en yakın zamanda bir yerleri kasıp kavuracagımıza inanıyorum :) Kayıtlarımızı tamamladıgımız zaman umarım daha geniş bilginiz olacak ve seveceksiniz. :)

www.purevolume.com/sophiatonic de kendi el emeği kayıtlarımız yer almakta.ama bi fikir edinebilirsiniz heralde.daha iyi bi kayıt alma imkanımız olmadı ama en yakın zamanda daha iyileriyle geliriz.

bütün amatör gruplara basarılar.

Bestelerinizi dinledim, gerçekten çok hoşuma gitti. Bence bu grup iyi biyerlere gelebilir. Bu işin peşini bırakmayın arkadaşlar. Yolunuz açık olsun. Başarılar.

Bestelerimizi derleyip toplayıp performansa hazır hale getirip pek yakında sahne alıcaz. İlgilenen müzikseverleri bekleriz. Gelişmeleri de buradan duyurmaya devam edicez. Şarkılarımızı fırsat bulup dinleyen arkadaşlara da teşekkür ederim. Yakında görüşmek üzere!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
19 Mayıs saat 18 30 da Gölge Pubdayız arkadaslar Haylaz ve Kontrol ile birlikte gelebilen herkesi bekleriz,Bizimle beraber sahne alan arkadaşlara da kolay gelsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
rocksophiatonic0hv.jpg

dün ordaydım. çok begendim. ellerinize kollarınıza ağzınıza sağlık =)
buraları teketmeden sizi dinleme şansını bana verdiğniz için de teşekkür ediorum sevgili mustafa ve gökhan=)
hatta yüzsüzlük yapıp gitmeden önce bi konser daha istiorum euheu =)

çok güzeldi arkadaşlar ellerinize yüreğinize sağlık. bazı talihsizliklere rağmen konser çok güzeldi, besteleriniz çok başarılı. Anathema halt etmiş diyorum ve bide A New Beginning rullz :metal kanal kayıt bekliyorum bian önce alın şu kaydı da adam gibi dinleyelim :)

MegaDave demiş ki:
çok güzeldi arkadaşlar ellerinize yüreğinize sağlık. bazı talihsizliklere rağmen konser çok güzeldi, besteleriniz çok başarılı. Anathema halt etmiş diyorum ve bide A New Beginning rullz :metal kanal kayıt bekliyorum bian önce alın şu kaydı da adam gibi dinleyelim :)

Talihsizlikler bizim de canımızı sıktı ve performansımıza yansıdı ama begenilmesine cok sevindik grup olarak..kayıdı da final dönemi gecince kafalarımız rahatlamış bi şekilde artık bi şekilde alcaz.internet vasıtasıyla da haberini ederiz..Üsenmeyip final dönemi olmasına ragmen gelip izleyenlere cok tesekkürler.

dredg demiş ki:
dün ordaydım. çok begendim. ellerinize kollarınıza ağzınıza sağlık =)
buraları teketmeden sizi dinleme şansını bana verdiğniz için de teşekkür ediorum sevgili mustafa ve gökhan=)
hatta yüzsüzlük yapıp gitmeden önce bi konser daha istiorum euheu =)
Aslı bizi yanlız bırakmadığın için biz teşekkür ederiz. Biraz geç gelen ve ilk konser olmasıyla birlikte final döneminin ortasında olduğu için bizim için gergin bi konser oldu (bazı tahlisizlikler de mi diyim ya da acemilikler mi bilmiyorum cabası). Vakit ayırıp bizi dinlemeye gelen tüm dostlara teşekkür ediyorum. Haziranda bir konser daha olucak gibi ;)

ben canlı izleyemedim sizi ama daha önceden tanıyorum grubunuzu. besteleriniz gayet iyi. bence bikaç cover daha ekleyin playlistinize. yolunuz açık olsun

O gün bizi gölgede yalnız bırakmayan tüm dostlara sonsuz teşekkürler. Tüm teknik aksaklıklara ragmen biz de zevk aldık konserden sayenizde. Final donemi sonrası demo calısmalarına baslamayı planlıyoruz bir aksilik olmazsa. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere...

kendi çapımızda kayıt çalışmalarına başladık daha coguu sarkının yarım yamalak durmasıyla birlikte elimizde yinede 1 tane dinlenebilcek şarkının bulunması güzel bişey olsa gerek grup elemanlarımızın çeşitli bölgelere dağılmış olması yüzünden zor da olsa devam etmeye çalışıyoruz müzik yapmaya
www.myspace.com/sophiatonic
www.purevolume.com/sophiatonic

adreslerinden dinleyebilirsiniz

Geri