1991 Jackson Fusion Usa Eerie Dess Swirl

'Elektro Gitarlar' forumunda obican tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Bir tane Fusion vardı, Eerie Swirl renkte. Ankara'da birisindeydi en son. Kimde olduğunu bilen var mı?

2. Evet var.
    Bendeydi biliyorsun. Benden de trialbyfire12 satın aldı. Şu anda gitar onda ve bir grupta çalmakta yani faal olarak kullanıyor. Hatta avatarında da görülmekte :)

3. Sezerdeydi sonrasında eryamanda oturan bir eleman aldı hatta benden cool rails aldı takmak icin sonrasında ne oldu bilemiyorum.

4. Ben Eryaman'daki elemanım :cool:

tugberkozdemir ve CAJEMIR bunu beğendi.
  5. hatta Sezer aslında @obican 'mış o_O

6. Death

Death

410
    128
    705
    böylelikle gitarı ilk getirene bile ulaşabilicez sanırsam :)

7. İlk sahibini bilmiyorum ama ilk sahibinden satın alan kişi ben satış ilanı açtığımda bana özel mesaj atmıştı. Az önce ö.m.lerime baktım forumdan ayrılmış.

8. Forumdaki ilk sahibi benim zaten de, o gitarın bir sahibi bana mesaj atmıştı. Boyası döküldü, boyatmak istiyorum demişti. Hala boyatmak istiyorsa bana ulaşsın diyecektim :D

9. Hah tamam o benden satın alan şu anki sahibi. Yukardaki mesajımdan profiline ulaşabilirsin. Kenan ustayla da konuşmuştuk ve aciliyeti yok demişti ama sana ne zaman boyatmak istediğini söylediğini bilemiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş