İçseyir (Muğla)

Mayıs 2006'da Muğla'da kuruldu. Muğla Üniversitesi öğrencilerinden oluşmakta...

Vokal: Emrah
Gitar: Gökhan
Bas Gitar: Simla
Davul: Mehmet Ali

Demoları indirmek için;
Al yüreğimi: www.icseyir.com/alyuregimi.mp3
Düşmüştüm: www.icseyir.com/dusmustum.mp3
Farketmeyeceksin: www.icseyir.com/farketmeyeceksin2.mp3
Işık: www.icseyir.com/isik.mp3
Belki de olmamıştır: www.icseyir.com/belkide.mp3
Severmisin: www.icseyir.com/severmisin.mp3
Giderim: www.icseyir.com/giderim.mp3

Akustik Demo(8şarkı): www.icseyir.com/akustik.zip

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve forumlarımıza yazmak için;

Sitemiz: http://www.icseyir.com

muğla üniversitesinde tanıdıklarım var belki sizde bilirsiniz inşaattan kaan kayıtlarınızı dinledim ev kaydı olduğundan zaten bahsetmişsiniz ama olsun yinede emek harcanmış ve güzel olmuş diyorum başarılar arkadaşlar umarım ileride aynı organizasyonlarda birlikte oluruz başarılar kardeşlerim ....

Emre sende gelecegin jokermg'sini görüyorum mesaj atmadıgın başlık kalmadı maşallah
abi bizim Namık vardı konyada onu tanıyomusunuz ?
ehüehüehüe

EmilioDeCarro demiş ki:
:) :) abi biz gruplarımıza destek olmassak başkasından destek beklemeye yüzümüz olmazki değilmi ...

Çok haklıısn abi ;) ama senden rijam bu tavrını koru ilerde 1000 lere gleince mesaj sayın sakın rehavete kapılma
işala sizide izleriz bir gun If e pek yolum düşmüyo bu gunlerde gerçi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
EmilioDeCarro demiş ki:
muğla üniversitesinde tanıdıklarım var belki sizde bilirsiniz inşaattan kaan kayıtlarınızı dinledim ev kaydı olduğundan zaten bahsetmişsiniz ama olsun yinede emek harcanmış ve güzel olmuş diyorum başarılar arkadaşlar umarım ileride aynı organizasyonlarda birlikte oluruz başarılar kardeşlerim ....

teşekkür ederim umarım muğlada kayıt ortamı bulurda grupla adam gibi bi kayıt alırız...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Haftaya pazartesi günü İzmir'de hucum kayıt yapacağız. Vokal i kanal yapıcaz... İlk defa studyo kaydı alıcam acaba vokal kaydı zormu olacaktır :)

walla ne diim bütün parçalar gzl bnce özellikle sözleri ve zaten biliosun faworim düşmüştüm we al yüreğimi dewamı gelir umarım (gelioda zaten :D ) başarılar nuwanda :D

arkadslar mrb bende mugla unıversıtesındeyım ankaradan gelmeyım. ama mılasdayım ankara twist-off grubunun vokalıyım. yanlız burda sıkıntı cekmekteyım henuz bı grubla konusamadım muzık yapmak ıstıyorum muglada acaba bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız. msn [email protected] bana ulasırsanız sevınırım...

..........BASARILAR........

Geri