Ankarada Caz Gitar Dersleri Alabileceğimiz Bir Yer Var Mı ?

'Müzik - Genel' forumunda mabel60 tarafından 22 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. merhabalar tavsiyelerinize ihtiyacım var , ankarada yaşıyorum hali hazırda 5-6 senedir elektro gitar çalıyorum. yıldız teknik caz gitar a hazırlanmak istiyorum , nereden kimden eğitim alınmalı ankarada ? google a ve forumdaki özel ders ilanlarında genelde istanbulda var , ankarada göremedim caz ile ilgili bir ilan. tanıdığınız bildiğiniz bir yer varsa tercihen caz gitar mezunu , tavsiye ederseniz sevinirim
   
 2. Selam, Ankara'da Güneş Apaydın'dan jazz dersi alabilirsin kendisi 60 yaşlarında ve Ankara müzik piyasasında yer alıp'da onu tanımayan neredeyse yok gibi. Ancak kendisi ders vermeye biraz zor ikna oluyor :) "Sevda Cenap And" müzik vakfında ders vermekte şu an. Tunalı Hilmi Cad. başında hemen kuğulu parkın yanındaki bina. Giriş kapısı MADO'nun hemen yan tarafı.
   
  cruiser_rider ve coburn bunu beğendi.
 3. teşekkür ederim , en yakın zamanda uğrayacağım :)
   
 4. Hacettepe Caz Bölümü'nde öğrenci Yunus Muti var. Benim tavsiyem odur.

   
 5. Aha, bütün forumu adamın başına bela ettin o zaman :D ben de gideceğim :D
   
  patlakkulak bunu beğendi.
 6. Ben tarz ayrımı yapmadan Özgür Abbak derim.
   
  patlakkulak bunu beğendi.
 7. Grundar

  Grundar Forum Yöneticisi

  Özgür ABBAK'ın ders verdiğini sanmıyorum/bilmiyorum ama müthiş bir öneri...

  Sevgiler ve saygılar...
   
 8. özel anka özdem müzik okulu erdem kadirhan berklee mezunu (jazz blues) bi görüş derim benim eski patron
   
 9. Sevgili Şinasi Celayiroğlu da bu konuda çok yardımcı olacaktır.
   
  fizyo_orkun bunu beğendi.
 10. yukarıdaki arkadaş ağzımdan almış. keşke ankara'da yaşama ve özgür abbak'tan ders alabilme gibi bir şansım olsa. gerçekten inan bana direk git özgür abbak'a. bir ara facebook adresinden gitar derslerine yakın zamanda başlayacağım diye bir gönderisi olmuştu. gerçekten bu şansını değerlendir. hatta eğer haftada 1 gün ders alacaksan 2 gün al biri benim yerime olsun :(
   
  mabel60 bunu beğendi.
 11. bu özgür abbak serdar ortaçın gitaristi değil mi birde oguzhan koç osursam daha natural ses çıkar:finger:
   
 12. Özgür Abbak Oğuzhan'ın gitaristi doğru, müzik İŞİ yaptığı kişiler kendisi. Gerçekten doludur. Ben bir dönem aldım kendisinden ders. Şu an yoğunluktan vermiyor diye biliyorum.
   
  Grundar bunu beğendi.
  • Leş dinlemem Oğuzhan koç kim şaka mısın sen özgür dediğin kimden ögrenmiş çalmayı az ögrendiği ustayı örnek alsaymış. Zurnadan müzisyen olur ama ders alınmaz.
   
 13. Sevgili Özgür profesyonel bir müzisyen, iyi bir öğretmen ve kişiliği, karakteri ile oldukça kaliteli bir insandır. Yaptığı işlerin de arkasındadır fakat kimseye bu şekilde hakaret edecek alçalması mümkün değildir. O yüzden Özgür hakkında bu denli aşağılık cümleler kurmadan önce profesyonel müzisyenlik ve insanların seçimlerine saygı göstermek gibi kavramlarda ustalaşıp, sonra bir ihtimal müzisyenler ve yaptıkları işler hakkında konuşmak doğru olacaktır.
   
  Rinkull, coburn ve BatuhanKrty bunu beğendi.
 14. Çöp...
   
 15. Grundar

  Grundar Forum Yöneticisi

  "La havle" ifadesinin vücuda gelmiş halisiniz, terbiyesizliğin lüzumu yok, haddinizi bilin...Zaten yakındır BANiniz, şimdiden foruma hayırlı olsun...
   
 16. Küfür etmedim size. Sadece komik şeyler bunlar. Neyse kolay gelsin kızlar size.
   
 17. Ben de Leş dinlemem ama bu kimseye hakaret etme hakkı vermez bana. Sevmemek, beğenmemek bir şey, sizin yaptığınız başka bir şey.

  Ayrıca burada size Özgür Abbak'ı savunacak ve anlatacak değilim. Ders aldığı hocasını da ne kadar örnek aldığını, hayat görüşlerinin ne kadar paralel olduğunu kendisini yüz yüze tanıyan birisi olarak biliyorum. Onun için; size saygılar.
   
 18. Birisi gelip evini soyduğu zamanda aynı müsamma ile yaklaşın o zaman saygı ile...
  Buda bir soygundur. anlarsın anlamazsın bilemem nerden tanıyayım seni?
   

Bu Sayfayı Paylaş