Guitar Pro Hakkında Bir Soru

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda aquestionofheaven tarafından 8 Mayıs 2006 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar...

Bir sorum olacak elimde uzun zamandır kullanmadığım demo bir guitar pro 5 vardı.$imdi açtığımda doğal olarak sürenin bittiğini satın almam gerektiğini söylüyor.Ama ben $imdi bir serial edindim.Bunu seriali bu haldeyken bir türlü giremedim.Nasıl girerim.Yardımlarınızı bekliyorum...

2. burada korsan konuşmak yasak bildiğim kadarıyla.

3. tamam da benim serialim in legal olarak alinmadigini nereden biliyorsunuz? yardimlarinizi bekliyorum...

4. BU laftan sonra illegal olduğu belli :D zuahahhah.....Orjinal aldıysan aldığın yere git onlar verir....

5. legal aldıysan kullanım klavuzunda yazar zaten nereye yazman gerektiği... ben de gtp ile ilgili soru soracaksın zannettim :D

6. +

Programı kaldır ve tekrar kur. O zaman seriali girceğin yeri görürsün. Arkadaşlar, yaptığınızın mantıklı bi hareket olduğunu sanmıyorum. Korsan konuşmak yasakta acaba kaçımız orginal ürün kullanıyoruz. Bu tarz küçük yardımlar, paylaşımdır bence. Ne foruma nede başka bir yere zararı dokunur. Teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş