Ibanez Grg170dx Mi Alayım? Esp Ltd M-10 Mu?

LTD KH202 bulmanız çok zor şansınıza kalmış. Ayrıca 750 TL ye bulmanız dahada zor.

Seven yazmasının nedeni, bu gitar Mick Thompson imzalı. Mick Thompson ın kolunda seven şeklinde bir dövmesi vardır. Yani ona ait bir amblem gibi düşünebilirsiniz.

Biraz sakin. Kullanıcılar çevrim içi olup konuyu gördükçe yazar bir şeyler. İnsanlardan 7/24 çevrim içi olmalarını bekleyemeyiz. Tabii burada sen de biraz kendi araştırmanı yapabilirsin. En azından sahibinden sitesine girip bir fiyat aralığı yazarak basit bir arama yapabilirsin.

Peki.Ancak konuyu görenler yorum atmadan geçmesin pls. Ltd M10 ve Ibanez GRG170DXin tanıtım videolarını izledim gitarteknikleri.comda. iki gitar içinde iyi diyorlar ancak ben LTD M10u düşünüyorum

Peki.Ancak konuyu görenler yorum atmadan geçmesin pls. Ltd M10 ve Ibanez GRG170DXin tanıtım videolarını izledim gitarteknikleri.comda. iki gitar içinde iyi diyorlar ancak ben LTD M10u düşünüyorum

Hangi esnaf "Yoğurdum ekşi" der ki :D

Esnaf, şirket işi videolara takılma hiç. Cidden. Hani Marshall JCM veya iyi kalite bir lambalı amfiye bağlayacağın en çöp gitardan bile çok iyi ton alırsın. Ama o gitar bir MG15 ile başbaşa kalınca da "Nereye gitti o videodaki ton?" dersin. Hem acele işe de devil karışır tonu, soundu bozar. Aman diyeyim :)

Geri