Sakalı Kesince Kendimi Kötü Hissediyorum

'Forum Meydanı' forumunda 7r7 tarafından 25 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

sakalı kesince

1. üzülen

25 oy
    78.1%
  2. sevinen

7 oy
    21.9%
  1. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    Acaba kaç kişi aynı dertten müzdarip sırf bunu merak ediyorum :D Hem nasıl kendimizi telkin edeceğiz onuda bilen var mı ? :D

2. sakalı kesince kendimi çıplak hissediyorum.

3. Şimdi sakal var sakal var :cautious: Mesela ben orduevinde yaşadığım için keçi sakalımı kestiğimde üzülmüştüm. 7 aydır keçi yapamıyorum :mad:. Ama uzayan sakalı keserkene hiç üzülmem sevinirim :LOL:

4. rahatlamış hissediyorum, saç baş da kıvırcık uykusuzdaki faik gibi hissediyorum kendimi :D

7r7 bunu beğendi.
  5. Valla başlangıçta bir soğuk hissediyorum üzülüyorum, sonra "İnsana benzedim lan" şeklinde kendi kendimi rahatlatıyorum

Kerem Çelik ve CAJEMIR bunu beğendi.
  6. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    Birde olayın bu yüzü var acep kaç insan bizi sakallı bıyıklı seviyor :D

patlakkulak bunu beğendi.
  7. sakalıma 4 yıldır jilet vurmadım :) makineyle azıcık ucundan :D

8. enzo

enzo

33
    11
    6
    Koyver gitsin en rahatı...

9. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    Zaten 2 tel sakalım var kestimi şamar oğlanı gibi oluyorum bunun bir telkini olamazzz!!

10. Dedemden gür sakalım var, bir ay koyuversem Karl Marx'a dönüyorum. Lakin Marx seven hatun kalmamış ne edem? Ben de ya keçiye ya da Spock'a bağlıyorum :D

11. Sakalı kesince seviniyorum. Traş olmadan geçirdiğim süre 1 haftayı geçmemiştir :bored:
    Yakışana da yakışıyor sakal, onları tutmayalım biz :)

12. 10 dakka evvel yeni takılmış traş bıçağı jileti ile traş oldum.bunun üstüne gelen traş kolonyası ile yüzüme bir renk geldi ki sormayın.

13. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    pembe :ROFLMAO:

14. Keçi sakalımı kesince çeneyi hepten kesmiş gibi hissediyorum ben

15. Bir süre aynalardan kaçıyorum sonradan absürt bi gülme geliyor kökü bende :)

16. Ben de uzatma taraftarıyım. Ama kaşıntısı yok mu uzarken, bir süre sonra dursa da o sürece dayanamıyorum, soluğu banyoda alıyorum gece 2'de bile traş olmuşluğum var. Meretin ne zaman kaşınacağı belli olmuyor.

17. Gizz

Gizz

116
    107
    1,505
    he şimdi bıyık deyince aklıma şu paylaşım geldi :D ahauehaueuae

patlakkulak bunu beğendi.
  18. Ben 1 yıl uzattığım keçi sakalımı rahatsız ettiği için kestirdim, ilk önce kendimi çok garip hissettim ama şuan tekrar uzatmaya üşeniyorum. Tek tesellim de "neyse burma bıyıklarım duruyor" şeklinde, asıl onları kestirirsem depresyona girerim.

Dooroomer bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş