Davul öz geçmişiniz

yaklaşık 9 senedir çalıyorum ama davula başladığımdada şimdide rock müziğe hiç merak sarmadım latin ve caz çalıştım hep nadide sultan lara murat başaran gülşen niran ünsal haktan tuna gibi isimlerle çalıyorum yamaha recording kullanıyorum zillerim alchemy proffssional ayrıca setup ta latin perc de kuruyorum latin latin latin

babacım golden seviyede nedir? neye ya da kime göre golden? arkadaşın setup gerçekten de çok ilginç eğer o konser fotoğrafındaki davul da aynıysa crashın ve tomların dizilişine göre atak yaptığın anda ne metronom kalır ne ritim bence bi dahja bak setup a!!!

herkese slm ben 4 yıldır calıyorum. 90 doğumluyum. 4 yıl önce izmirde jazz eğitimi alarak basladım. 3 yıldır bi gitaristle beraber calısıyorum bi heavy metal grubu kurduk devam ediyoruz calısmalara.
Bu arada tama almayı düşünüorum
su an elimde ;
istanbul samatya serisi ziller
1 masterwork splash
1 istanbul chaina
1 de istanbul hıgh crash var
10x12" , 11x13" lik tom tom lar
16x16'' lik 1 floor tom var
bass drum: 16x22"
twin drum pedal: pearl
cymbal stands : tama var.

yakında tama set almayı düşünüyorum
sevgiler... [email protected]

4 senedir çAlıyorum...notasız...

zilcanfy2.th.jpg

Yeni daha dafullar... :roll:

Buda benim davul 1 aylık:D Ders almadan direk davulun başına oturduumdan bu güne 2 buçuk yıl geçti:D 3 4 aydır teknik, nota vb amaçlı ders alıyorum. Bu arada model "Sonor Force 505"...

Edit: Yaş 16 buarada :D

vlla ben 92 doumluyum daha gecen yıl başladım bayaa da ilerledim ama yani hala bi davulum yok okulun yıl sonu konserinde daıttııımı bilirim:Dve çalıstıım yerler yastıklar pedler fln yastıklar harbi bazen işe yarıo...ama şimdi davulum gelio daha ii olacaıma eminim sonra twin kullanamyı o kadar bilmem ama yinede tutarım twinle ritim ztn kursda almaya başlıcam...bi barda ailemin izni olarak bi gece çaldım ve bayaa been mişler beni nese saygılar diliyorum

davul calmaya 28 yasinda basladim ve zaten hala 28 yasindayim. Otel odasinda yasadigim icin akustik davulum olmadi. V-drum denen zimbirtilarla idare ediyoruz. Ders aliyorum,ogreniyorum her gun guzel birsey.

Gitar ve bas gitar calarim yillardir ama davul gibi zevk vermediklerini idrak ettim (Tabiki kendi kanaatim). Isim stresli bir is davul basina gecince baya bosaltiyorum icimi. Mutluyum ben boyle.

Hayirli isler.

Geri