Paco De Lucia Vefat Etti

'Forum Meydanı' forumunda taratur tarafından 26 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Meksikada tatilini geçiren paco de lucia malesef kalp krizi geçirerek vefat etmiş.Gitarın yeryuzundeki tanrısıydı bence ,iki kere canlı olarak izleme şansım olmuştu muhteşem bir müzisyendi :(

2. Death

Death

410
    128
    705
    allah rahmet eylesin çok üzüldüm:(

3. Deme yahu? o_O Üzüldüm valla :(

4. Sabahtan bir arkadaştan duymuştum da dalga geçtiğini düşünmüştüm şimdi hürriyet gazetesinde haberini gördüm. Huzur içinde yatsın

5.  
    taratur bunu beğendi.
  6. Kerem

Kerem

314
    106
    505

Huzur içerisinde yatsın.

7. üzüldüm

8. Daha yeni ögrendim haberi.

Başımız sagolsun kendisi flamenko muzigin en iyi ismiydi. Benim örnek aldigim bir insandi.

Ögrendigim an çok kötu oldum.

Nur icinde yat güzel adam seni unutmayacagiz :(

Cennette meleklere gitar çalmayı ogret...

9. 67 de ölmüş gençmiş de ya

10. arkadaş böyle yetenekli adamlar göçtükçe benim de bir tarafım ölmüş gibi hissediyorum, şarkıları zevkten çok hüzün veriyor... Srv.. jeff hanneman, cliff burton, chuck schuldiner, Dimebag... Dio....

patlakkulak bunu beğendi.
  11. gitti büyük usta

12. Eddie

Eddie

20
    4
    6
    "Sende mi Paco..." diyesi geliyor insanın. Çok üzüldüm yahu, huzur içinde uyusun...

13. jinop

jinop

63
    55
    406
    Hadi be! Bana gitarı sevdiren adamlardan biriydi. Hakikaten çok üzüldüm. Bi arkadaşımın lafı vardı "Cennette flamenko yoksa gitmem" diye. Artık rahatlıkla gidebilir. (y)

14. Gitar nedir diye merak edenlere gerekli cevaplarını, eserlerini bırakıp gitmiş büyük müzisyen.

Bu Sayfayı Paylaş