a-Maze (Progressive Metal) - Ankara

bektaş, toygar, ya siz bana odtü metal günlerinde 1-2 saatliğine metalci yaptınız ya, helal olsun. bundan sonra metal dinlersem bir sizi dinlerim bunu da ekliyorum... haydi başarılar.

not:bektaş seninle sonra görüşücez ;)

mithrandil demiş ki:
bektaş, toygar, ya siz bana odtü metal günlerinde 1-2 saatliğine metalci yaptınız ya, helal olsun. bundan sonra metal dinlersem bir sizi dinlerim bunu da ekliyorum... haydi başarılar.

not:bektaş seninle sonra görüşücez ;)

Baran çok sağol güzel yorumların için. Müzisyen arkadaşlarımızdan böyle yorumlar almak bizi fazlasıyla sevindiriyo.
Metal iyidir ya, dinle ara sıra :p

Nota karşılık not: Görüşcez bakalım :)

Merhaba arkadaşlar. Bi süre önce vokalimiz Seçil'le müzikal olarak yolları ayırdık. Bu zamana dek Seçil'in yaptığı fedakarlıkların, emeklerin hakkını ödeyemeyiz. Çok teşekkür ederiz herşey için.

Uğraşlı arama süreci sonucu, yeni vokalimiz Ufuk olmuştur. En kısa zamanda konserlerle karşınızda olmak dileğiyle

drumscat arkadasimin da dedigi gibi Secilin yaptigi fedakarliklarin hakkini odeyemeyiz :) gercekten cok tesekkur ederiz.

bu arada emrecim dogum gununmus senin sanirim kutlu olsun diyorum buradan :D

Hayırlı olsun sevgili arkadaşlarım.
Seçil'den sonra da yabancıya gitmedi yani vokal pozisyonu.
U.F.U.K. süper bi DJ dir kendisine bizzat kefilim. Bizde de turntable çalmıştı. :D Merakla bekliyoruz, hatta bir çalışmanızı basacağım sanırım.

merhaba arkadaşlar..

ancak bir şeyler yazma fırsatım oldu..aslında a maze için mikrofonlu bir avatar lazım sanırım..

şaka bir yana benim için çok onemli bir gelişme a maze ile bir hayalimi gerçekleştirmiş oluyorum sağolun arkadaşlar...

herkese selamlar sevgiler...

bektaşım yeni üye oldum bi msj atayım dedim konserleriniz eğer sınavlarla çakışmazsa ben de geleceğim ayrıca gazideki konserde ben çok eğlenmiştim söyliyeyim dedim :D

Kendilerini ODTÜ Metal Günleri'nde izledim.Çok iyi gitaristlere sahipler.Ama elektronun ailece hastasıyız.Konser günlerini buraya da yazarsanız ayrıca mutlu olurum.Umarım hep böyle devam edersiniz...

HaploThePatryn demiş ki:
bektaşım yeni üye oldum bi msj atayım dedim konserleriniz eğer sınavlarla çakışmazsa ben de geleceğim ayrıca gazideki konserde ben çok eğlenmiştim söyliyeyim dedim :D

Sağolasın Sinan. Konser bekleme, gel mekanı bas bigün :) İki adım yer zaten :D

emredd sağol güzel yorumların için. Gitaristlerimiz bi tanedirler :) Önümüzde kesin bi konser yok henüz. Olursa da burdan belirtiriz tabi ki. İlgin için teşekkürler.

Geri