a-Maze (Progressive Metal) - Ankara

mRb arkadaşlar...ilk önce bu akşam bize yaşattığınız muzik ziyafeti için teşekkür ederim.....juri üyesi olarak daha ilk şarkıda mest olup 2.şarkıda kararımızı verdik....hakkettiğiniz gibi...umaırm sizi sık sık dinleme fırsatını yakalarım...başarılarınız devamını dilerim...sevgiler&saygılar

slm bu akşam çok çok iyiydiniz çok beyendik ayriyetten organizasyon çok iyiydi ve tabiki jüri de bulunan emrah eşim abdulah ve şuan adını hatırlayamadığım arkadaş en iyi şekilde üzerlerine düşen görevi yaptılar... sizleri böyle güzel organizasyonlarda dahasık görmek isteriz...:)

Süperdiniz arkadaşlarım, canlarım gerçekten hak ettiniz o festivali buna hiç şüphe yok. Sizin için kulis yapmamıza gerek kalmadı :LOL: Eksikler olabilir, bakınız ki zaten forum başlığımız amatör gruplar, hepimiz henüz amatörüz. Ama önemli ve açıkça ortada olan sizin kaydettiğiniz gelişmedir. Sizinle aynı festivalde çalacak olmak çok güzel . Görüşmek üzere :D

Mükemmel bi gündü. Teşekkür edecek o kadar çok insan var ki, hiç bulaşmayım diyorum aslında. Ama önceliği grup arkadaşlarıma vermek isterim tabi. Hiç bu kadar zevkli bi sahne deneyimi yaşamamıştım. İnanılmaz eğlendim çalarken. Ufuk sanki yıllardır bizimle beraber gibiydi. Motive olmamızda büyük pay sahibi oldu, tecrübesini konuşturdu yani:) Organizasyonu yapan arkadaşlara, jüriye, gelip destekleyen dostlarımıza, herkese çoook teşekkür ederim. 1. seçildiğimizin müjdesini de veriym arada :) Onur abi, sizinle aynı festivalde çalmak, bizim için gurur verici olacak :) Festival demişken aldığımız bilgileri paylaşalım. 1. olduk da noldu; =)

Mart ayında Saklıkent'te yapılacak olan festivalde çalma hakkı kazandık. Festivalde Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Cem Köksal gibi büyük isimler sahne alacaklarmış. Şimdiden heyecan veriyo, festival zamanını düşünemiyorum :) Festival hakkında bilgi aldıkca buradan paylaşırız yine. Görüşmek üzere

bende bektaşa katılıyorum, gelen herkese tek tek teşekkür etmeye kalkarsam bu mesaj bitmez :D gelen herkese çok çok teşekkür ediyorum, bizi yalnız bırakmayan herkese. organizasyonu ayarlayan ve juri deki arkadaşlara ve ufuğa da burdan teşekkür ediyorum :D hakkaten sanki yıllardır beraber çalıyormuşuz gibi hissettim.

Motive olmamızda büyük pay sahibi oldu, tecrübesini konuşturdu yani:)

kesinlikle öyle oldu :)

sonuç olarak güzel bir gece oldu, tekrar bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum, melatoninle beraber çalmakta ayrı bi keyif olacak ayrica :)

olm bensiz konser olrmu hem de aklın gıdası a-maze konseri olrmu ayıp ayıp 8)
eheheh gercekten osur dılerım arkadaslar bılen bıllır gelemedım ama artık baska konserlere ehehehehe 8) valla ilk haberi aldıımda saolsun bektaş arayıp soledi acayip gururlandım ;) yuruyun aslanlarım kım tutar sizi :tap:

çok teşekkürler, herkese : )
a-Maze için harika bir deneyim oldu, çok büyük keyif alarak çaldık hepimiz.

onur, buldum sen "efsane" bi insansın.

gecko, ben ümidi kesmiştim senden. iyi ki geldin. çok da iyi geldin.

özgün, sen söylemeden ben yazayım, sanırım özür dilemeliyim :/ inan ki that intro made me bleed too :?

önümüzdeki konserlerde görüşmek üzere.

yaaaa nooluyo yaaaa!!! benim içim mi geçmiş biraz? olmadı gelemedim.. hepiniz çok iyi biliyodunuz ne kadar istediğimi... olsun... süpermiş.... helal-i hoş olsun...

kuntumut demiş ki:
çok güzeldi arkadaşlar elinize sağlık

Çok sağol Umut. Sizi orada gördüğüme ne kadar sevindim anlatamam :)

deerrudolf demiş ki:
Gelemedim Garage'a ama habere çok sevindim. Helal olsun lan size. Saklıkent'lerden öteye hele, daha çok baş bu.

Çağlar göremedik seni ama ilgilenmene çok sevindim :) Zamanla hepsi olacak umarım

ankspeed demiş ki:
olm bensiz konser olrmu hem de aklın gıdası a-maze konseri olrmu ayıp ayıp Cool
eheheh gercekten osur dılerım arkadaslar bılen bıllır gelemedım ama artık baska konserlere ehehehehe Cool valla ilk haberi aldıımda saolsun bektaş arayıp soledi acayip gururlandım Wink yuruyun aslanlarım kım tutar sizi

Evet sensiz konser olmaz Emre, nerdesin sen :) Var ya konserden az bi süre önce Tayyarla gittik büfeye sorduk emeyz aklın gıdası var mı diye. Adam anlamadı, yok kardeş dedi gönderdi. İlk seni aradım bu arada haber vermek için :)

Bi de unutmadan Başak'a çok teşekkür ederiz muazzam fotolar için :) Bikaç örnek;

dscf2131rh2.jpg

dscf2141yh2.jpg

dscf2138du3.jpg

Grup sahneye çıktığı zaman zaten bu sahnenin hakkını vereceğiz diyordu. Gurur duyulacak bir performanstı..

Ve müzisyen gelir sahneye çıkar, seyirci iki alkışlar , müzisyen iner gider şeklinde olmadı.. Aksine beklenmedik şekilde karşımda koskoca bir aile gördüm.. Ufuk'un seyirciyle konuşmaları ve arada sahneyi arkadaşlarına bırakırken seyircilerin arasına atlaması gibi çok ufak bir örnek verebilirim..

Sonucu elbette biliyorduk grup sahneye çıkınca ama yine de tebrikler ve başarılar arkadaşlar.

Geldiğiniz için çok teşekkürler.

helal olsun işte A-Maze bu dedim..

Davulcunuzu sürekli görüyodum bi gün Insula ya gittiğimde ( ki en son 6 ay önce gitmiştim baya değişmiş) Davulcunuz alternatif hatta punkım trak bi grupta çalıyordu.

A-Maze 'in davulcusun burda ne işi var diye kala kalmıştım :)

Dün kendini süper gösterdi Onu tekrar kutluyorum helal olsun "HOME" harikaydı Gerçekten süperdi.Kutlarım hepinizi!

Başarılar!!!Tüm grup elemanlarının ellerine yüreklerine sağlık biz biraz sert kaçtık galiba oraya :)

herkese merhaba,

Dün akşam benim için çok süper bir başlangıç oldu.neredeyse tüm sevdiklerim oradaydı :taptim .başta a-Maza grubu üyelerine olmak üzere orada bulunan herkese binlerce teşekkür.
garage sahnesine daha önce davulcu olarak onlarca kez çıktım ama bu ilk vokal deneyimimdi iyi grup+guzel seyirci+alıştığım mekan unsurları birleşince her şey çok daha rahat oldu benim için... :D

övgüler için çok teşekkürler :utandim ..neyse daha fazla uzatmayayım.gidip vokal çalışmak lazım..daha öğreneceğim çok şey var...

bagetlerimi de verin bana birazda stick control çalışayım...:LOL: :LOL:

herşey müzik için..
aklın grubu a-Maze :metalhead

Geri