a-Maze (Progressive Metal) - Ankara

soulpossessed, anarki87,cliffal ; sağolun yorumlarınız için. D.t'nin üzerinde uğraştığımız başka parçaları da var ama ful onlardan çalmak da biraz abes olur tabi :)

Ekipman konusuna hiç değinmeyelim abi. Kendimi bildim bileli para biriktiriyorum. İmanım gevriyo anlayacağın :D

Tuşe düşüklüğü konusu, o gün de geçti. Davulda mikrofon yoktu ama sadece bundan kaynaklı olmayabilir. Dikkat ederim bundan sonra.Her vuruşa bi crash parçalıycam (copyright by Sercan :p ). Sağolun arkadaşlar ilginiz için

aleakustik demiş ki:
ben de gelen herkese teşekkür ediyorum. özellikle de her zaman yanımda hissettiğim "odun zopa" ve "ona on" tayfasına çok teşekkürler(tangun ve mustafaya da tabii ki ;) ). ileride daha güzel konserlerimizde herkesi bir arada görmek dileğiyle... :roll:

Odun Zopa kurban olsun.

anarki87 demiş ki:
arkadaşlar bende konserdeydim tebrik ediyorum... Bize home u çaldık ama klavyemzi olmadığı için bu kadar dolu olamamıştı:S ama as ı am fatal tragedy parçalarını çaldıktan sonra bi beklentiye giridim in the name of god ve erotomaniada bekledim çünki yakışır... ama istediğim olmadı neyse başarılarınzın devamını dilerimm. Saygılar...

valla süper demiş anerki87. hani bende erotomania beklemedim desem yalan olur ki valday da bilir benim için erotomania nın önemini. ayrıca o akşam angel dust çalmayarak ta beni fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattılar ama sanırım bunu kısıtlı süreye bağlamak lazım. yinede çok başarılı... :D

Tebrikler arkadaşlar özellikle gitarist arkadaşa tebrikler LTD ye her ne kadar kötü gitar deselerde "Fatal Tragedy" sololarının kulağa ne kadar güzel geldiğini görüyoruz bende bu gitardan sipariş verdim daha hiç klavyesini kontrol etmeden ama gitarist arkadaşa bu gitarın EX kaç olduğunu sormak istiyorum 50 mi 400 mü veya başka birşeymi saygılar...

saolasin yorumlarin icin "-Alcohollica-", gitarin modeli ex-350 ama sanirim artik uretilmiyor. klavyesi baya rahat bi gitar o yuzden endisen olmasin denemedigin icin :D

selamlar :elsalla
sizi konserinizden bu yana baya olmuştu okulda izlemeyeli,
studyoda bugün izlediğimde gerçekten büyük büyük keyif aldım,
aslına bakarsanız böyle bir grup görmek oldukça da sevindirdi beni, bireysel olarak hepiniz bence çok yeteneklisiniz, ritm kulağınız oldukça iyi, davulcunuza ayrı bir tebriklerimi yolluyorum buradan...
studyonuzdan çıktığımda sizi anlata anlata bitiremedim bizimkilere ;) ...
umarım bu yetenekleriniz mütevaziliğiniz ile harmanlanır ve güzel işlere imza atarsınız...
en kısa zamanda bir konserinize gelme ümidi ile...

"özlem_a"-rkadaşıma ben kefilim, ben şahidim. Geldi bana anlattı sizi valla. Ben gitarist iyi dedikçe o davulcu dedi ben basçı da fena değil dedikçe o daha da coştu yine davulcu dedi. Besteniz de oldukça başarılı bence, hala merak içindeyim yalnız o besteye nasıl vokal yazdınız :D . Çekinmeyin koyun şu forum ortamına derim şahsen. Yeni isminiz de hayırlı olur inşallah. Bi cami amfisine bakar sizin olayınız onu da bi düşünün derim ben. Çok para gitmez :). Kolay gelsin. Haa unutmadan

Başarılar arkadaşlar...

Çok teşekkür ederiz ya :) . Yazdığınızı görünce çok sevindim. Sizin gibi büyüklerimizden, üstadlarımızdan destek, övgü :oops: almak mükemmel bi duygu. Tekrar çoook teşekkürler.

Bestemiz aksilik çıkmazsa Rock Station dergisinin vereceği promo cd de yayımlanacak. Sabırsızlıkla beklemekteyiz biz de :) Bestenin miksajı yapıldıktan sonra da üzerinde oynamalar yapıldı. Elimizde bikaç tane kayıt var yani. Hangisi olacağını ortaklaşa karar aldıktan sonra koyarım ben buraya. Umarım beğenirsiniz.

Biraz geç oldu ama kayıtta her türlü yardımı, sonsuz sabrı için Erkan Tatoğlu'na (Midas'ın Kulaklığı) teşekkür etmeden geçmek ayıp olur :)

gercekten bende yazdiginizi gorunce cok sevindim, buyuklerimizden, ustalarimizdan boyle sozler duymak coook sevindirici. ugrasip didinip biseyler yapmaya calistigimiz besteyi de insallah begenirsiniz. sizleri de (oldugu zaman) konserimizde gormeyi gercekten cok isteriz ve de ayni sekilde seviniriz :D ayrica burdan bende bizi öldürmediği, inanilmaz yardimi ve sabri icin Erkan Tatoğlu'na teşekkur ederim. :)

gbanes374 demiş ki:
drumscat demiş ki:
Bestemiz aksilik çıkmazsa Rock Station dergisinin vereceği promo cd de yayımlanacak.
Olm yazılı basında yayımlanır birşeyler, görsel işitsel basında yayınlanır :D Yanlış da biliyor olabilirim belki... :roll:

Gökhan bildiğim kadarıyla yayınlamak diye bi kelime yok. Direk yazım hatası. Yazmadan önce bi imla kılavuzuna bakıverseydin bre :)

drumscat demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
drumscat demiş ki:
Bestemiz aksilik çıkmazsa Rock Station dergisinin vereceği promo cd de yayımlanacak.
Olm yazılı basında yayımlanır birşeyler, görsel işitsel basında yayınlanır :D Yanlış da biliyor olabilirim belki... :roll:

Gökhan bildiğim kadarıyla yayınlamak diye bi kelime yok. Direk yazım hatası. Yazmadan önce bi imla kılavuzuna bakıverseydin bre :)
Tamam...

Bektaş ve Ex-Alearmoni yeni isminiz hayırlı olsun..Ben sizi eski isminizle dinleyememiştim ama kısmetse yenisinde istiyorum.Yeni isminizdeki değişikliğin sebebi belki özel olabilir açıklamamışsın ya da ben göremedim ama , böyle görsellik ve kolaylık açısından bile daha kolaydı alearmoni , çok değil ama kolaydı...ya ne bileyim öyle işte. :)

Başarılar

Vala bizim icin de baya moral oldu mumkunse her zaman bekleriz Özlem hanim yalniz gelmeden haber ederseniz bu sefer ortaligi tertemiz toplayip, cay kahve bile ikram ederiz :oops: Vala Onur haklisin artk bi sekilde ayarlamamiz lazm zaten bulamazsak yakinda sizinkilere goz dikcez :LOL:

İsim degisikligi hakkinda da sole bi aciklama yapabilirim bronx;Eski isim grup henuz suanki kadrosuna ulasmadan once konmustu daha sonra da elestiriler ve yogun baskilar sonucu degisiklige gitmek zorunda kaldik cunku artk grup icinde dalga konusu olmaa baslamisti,uzerinden espri donen bi malzeme olmustu :LOL: Ne zormus yaw grup ismi bulmak ole sozluk karistirmakla da olmuo ;)

Bronx demiş ki:
Bektaş ve Ex-Alearmoni yeni isminiz hayırlı olsun..Ben sizi eski isminizle dinleyememiştim ama kısmetse yenisinde istiyorum.Yeni isminizdeki değişikliğin sebebi belki özel olabilir açıklamamışsın ya da ben göremedim ama , böyle görsellik ve kolaylık açısından bile daha kolaydı alearmoni , çok değil ama kolaydı...ya ne bileyim öyle işte. :)

Başarılar

Sağolasın Mert. Umarım konser olur da gelirsin izlemeye. Biz de çok istiyoruz güzel bi konser vermeyi, fırsat kolluyoruz :)

Grup ismini birden değiştirme kararı aldık yav, özel bi sebebi yok pek. İnancın dediği kadronun oturma durumu var. Bi de Egemen'in etkisi büyük oldu. Hatta değiştirin dedi, değiştirdik :)
Evet aynen böyle oldu :D

Nihayet bi konser haberi :) . 16 Kasım Perşembe günü saat 15:00'da, ODTÜ Metal Günleri'nde sahne alacaz arkadaşlar. Gelen maile göre program şu şekilde olacak;

16 Kasim Persembe

14:00 Black Box
15:00 a-Maze
16:00 Apathetic

17 Kasim Cuma

13:00 D'Arch
14:00 Unadorned
15:00 Origam
16:00 Rectifier
18:00 Melatonin

Acayip özlemiştik konser vermeyi. ODTÜ'de olması ayrı bi güzellik oldu :) Tam sınavlarımın ortasına denk geldi gerçi ama olsun :p .Sahne alacak diğer gruplara da başarılar şimdiden. Güzel bi festival olması dileğiyle

Geri