a-Maze (Progressive Metal) - Ankara

Ama kalabalik olup olmayacagindan supheliyim saati itibariyle cunku millet ders de oluo genelde ve de tam sinav donemi.Bu sefer es dost,tanidik seyirci kitlesi toplayamayacagimz kesin :LOL: Persembe gunku diger gruplari ilk defa izleme firsati bulucam farkli bi konser olacak herkese mimarlik sahnesinde basarilar..Ayrica ilk bestemiz "Disowned" u da ilk defa calacak olmamiz beni heyecanlandirmiyor desem yalan olur :)

Yeni sayfaya da taşıyım :)

16 Kasım Perşembe günü saat 15:00'da, ODTÜ Metal Günleri'nde sahne alacaz. Gelen maile göre program şu şekilde olacak;

16 Kasim Persembe

14:00 Black Box
15:00 a-Maze
16:00 Apathetic

17 Kasim Cuma

13:00 D'Arch
14:00 Unadorned
15:00 Origam
16:00 Rectifier
18:00 Melatonin

Ayrıca bestemiz "disowned", bi aksilik çıkmazsa Kasım ayında Rock Station dergisinin vereceği promo cd'de yayımlanacak. Canlı dinleme fırsatı bulamazsanız ordan edinip dinlersiniz belki :)

sınav "haftası" diye dertlenme çay hastası bektaş çay hastası, sınavdan çıkıp konsere koşmak zorunda olan ruh hastası pınar ruh hastası'nı düşün! : )

herkesi bekleriz, umarım keyifli bir konser olur : )

konserde başarılar arkadaşlar..

isimde güzel oldu..
beste de öyle..
canlı canlı daha bi güzel olur umarım!
gelmeye çalışacağım:)

sıkma canını pınar'cım (sen halledersin!!)
başbelası sınavlar eksik olmuyor işte:)

Bu arada programda bikaç değişiklik olmuş, belirteyim hemen ;

16 Kasim Persembe

13:00 Black Box
14:00 One More Lie
15:00 a-Maze
16:00 Apathetic

17 Kasim Cuma

13:00 Video Gosterimi
14:00 D'Arch
15:00 Unadorned
16:00 Rectifier
18:00 Melatonin

Başarılar sahne alacak bütün gruplara

çok teşekkürler ardacım ya, ama durum bu kez kolay kurtarılabilecek türden değil, onu sonra bi konuşmamız gerek zaten : ) valla gelirsen de çok sevinirim hasret gideririz bi de : )

ulan ben böyle işin...
perşembe 13:40 ta lab ım başlıyo ve 17:30 da bitiyo ama bulucam bi yolunu kesin 1 sene daha uzatmak pahasına olsada gelicem. zaten gelmessem muhtemelen toygar beni öldürcek farkeden bişe olmıycak:D
hadi bakalım görecez...

valday demiş ki:
evet ozlemistik konser vermeyi kismet 16 kasimaymis

valla ben hiç özlemedim sizin konserinizi zira ilk defa izlicem bundan sonra özleyebilirim artık :LOL: . şu mesajı da yarı hasta bir vaziyette yazıyorum. çay hastası ve de ruh hastası kişiler hallerine şükretsinler bence. gerçekten hasta oldum yani. Daha kötü olmazsam perşembe günü geleceğime emin olabilirsiniz. Başarılar, zaten çatır çatır çalacağınıza bir şüphem yok deliler sizi. Yalnız asıl soru şu : Savatage var mı savatage ?

oncelike gecmisolsun sevgili onur abi, umarim en kisa surede (mesela persembeye kadar :D) iyileşirsin, görmeyi cok isteriz konserde. asil soruya da yanit olarak savatage var evet zaten sen gel savatage lar kurban olsun :D

Onur abi çook geçmiş olsun yav. Konsere gelebilirsen de bi sonrakini özletiriz işallah :)

Hadi bakalım konser yaklaştı, işimiz rastgele, başarılar bize :)

Şimdi eve geldim ve ilk yorumu ben yapayım dedim. Arkadaşlar gerçekten çok çok tebrik ediyorum sizi. 3. konserini vermiş olan(yanılmıyorum değil mi 3) bir grup için inanılmaz bir performanstı. Melatonin'in 3. konserini hatırlıyorum da, düşündüm de hatırlamıyorum yaa çok zaman geçmiş :). neyse başlarda çok kötü konserler geçirdiğimizi hatırlıyorum. Oldukça düzgün çaldınız o cihan pehlivanlarının cesaret edemeyeceği şarkıları. Gitar çalan biri olarak Toygar'ı çok büyük zevkle izledim. Sanırım geçiğimiz yaz sarf ettiğiniz çabalar, harcadığınız emekler size çok güzel dönmüş.

Bütün şarkılar güzeldi de Fatal Tragedy'nin 3. dakikasinin 34. saniyesinin 21.salisesinde davulcu hata yapmış, 3 salise sonra da gitarist batırıyo zaten. Basçı da tek ayak üstünde çalmamış o sırada o da dikkatimi çekti. Sahneye çıkıp Fatal Tragedy çaldık biz demek için çalınmaz dikkat edin biraz :D

Kafamda çok da önemli olmayan bir iki nokta var bu arada. Bir ara görüştüğümüzde konuşuruz. Tekrar elinize kolunuza ağzınıza sağlık. Kolay gelsin

Konsere gelemedim maalesef ama vokalistinizin ne kadar kötü olduğunu biliyorum. :LOL: Öyle ki kendisi beni kum torbası niyetine kullanıyordu zamanında. Ama intikam zamanı da gelecek. Belki bugün siz sahnede çalarken gelip fişi çekemedim ama en kısa zamanda bu isteğimi gerçekleştireceğimden şüpheniz olmasın.

iyisiniz daha da iyi olacaksınız, ayrıca Toygar süper gitarist evet :)

ODTÜ'nün kısıtlı ve imkanlarından dolayı biraz sıkıntı ve oturan seyirci eğlendirme kaygısı çekildiği için diyebilecek en sağlıklı şey geçmiş olsun olur herhalde :) biz de çektik zaten sizden önce (faicaydı bizimkisi ama ilk konser olur o kadar).

Ben ve grubum One More Lie başarılarınızın devamını dilemekteyiz...evet :)

sınavım vardı.dersim vardı.labım vardı.gelmek çok istiyodum gelemedim.tamam üstüme gelmeyin...
kayıtları izlerim artık sizden A-MAZE...
grşmek üzere...

fonurb demiş ki:
Bütün şarkılar güzeldi de Fatal Tragedy'nin 3. dakikasinin 34. saniyesinin 21.salisesinde davulcu hata yapmış, 3 salise sonra da gitarist batırıyo zaten. Basçı da tek ayak üstünde çalmamış o sırada o da dikkatimi çekti. Sahneye çıkıp Fatal Tragedy çaldık biz demek için çalınmaz dikkat edin biraz
Aslinda cok calismistik ben elimden geldigince zipladim ,delirdim ,beko zil ayaklarini devirdi, togi penayi yuttu yani daha baska ne yapabiliriz bilmiyorum ama bu hatalarimizi duzeltcez affet abi :LOL:
Herkese yorumlari icin tesekkur ediyorum.. hakkaten 3.konserdi ama iclerinde ki en zevkli ve eglenceli konserdi!Bide bole guzel bi sahnede calmak ayri bi tat verdi!Bizi dinleyenler olsun odtu mt olsun harikaydilar..Ozellikle berkay ve halite helal olsun vala!! :) Sahnede bizde ses sorunu yasadik ama orda yapilabilecek en ii isi cikarmisti zaten MT..

One more lie grubuna da tesekkurlerimizi iletiriz ayrica ben dinledim sizi ve bence gayet temiz ve saglam geliodu ozellikle vokalin ve davulcunun performansini begendim..

Vala metin goruntulerle olmaz canli canli izleyecektin cok ayp ettin!! :LOL:
Bu arada melatonin i orada gormek cok moral verdi bize hatta ve hatta bastaki heyecanimin yatismasinda cok etkili oldu kucuk bi gulumseme :D

yiitçim selamlar sana da :elsalla ayrıca deerrudolf çuuum, sevgili danacım sen gel konsere fişi çekmek kalsın ehehe :LOL: ettiin hakaretlerin haddi heabı yok zaten intikam diyince hatırladım :twisted:

komşumuzsunuz diye değil hakkaten çok sevindik sizleri görünce Onur Bey :zipla işallah daha sonraki konserlere daha güzel olcak. gelip destekleyen ve gelemeyip kalbi bizimle olan :)D ) herkese tekrar teşekkürler. Halit ve Berkay a özel teşekkürler :metalhead

Hakikaten geçmiş olsun hepimize :) Çok eğlendim, çok eğlendik. Ufak aksilikler oldu ama genel atmosferin içinde kayboldu hepsi.

One More Lie grubuna da çok çok başarılar dileriz biz de.

Yiğit foruma ne hacet, karşılaşıyoruz zaten :)

Onur abi ; valla özel birisin gerek ben, gerek grup için. Çok sağolun verdiğiniz destek için. Gökhanı da gördüğüme mutlu oldum gerçekten. Desteğiniz çok önemli bizim için. Bundan sonra daha dikkatli olacaz abi, yapmayacaz öyle önemli hatalar. İnancın da bacağını kıracam zaten mecbur tek ayak üstünde çalacak :D

Odtü MT'na teşekkür etmeden geçmek olmaz. Ben de belirteyim özelllikle Berkay ve Halit'e çok teşekkür ederiz ilgi ve alakaları için.Bi de ışıklar sayesinde gerçekten güzel bi ambiyans yakaladık

Gelen, dinleyen, yorum yapan herkese çok teşekkürler. Güzel günler bizi bekliyo

Hadi bakalım :)

Geri