Behringer Xenyx2442fx Modeli Mikserde Monitörlere Reverb Nasıl Sağlarım?

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda mercek tarafından 1 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar. Forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, kusuruma bakmayın o sebeple lütfen.

Birkaç aydır çıktığımız bir mekan var Eskişehir'de. Soundcheckle kimse ilgilenmediği için ben kollarımı sıvadım. :) İdare edecek kadar da öğrendim sadece bu sorun haricinde. Mekanın ana hoparlörlerine reverbü her kanalda AUX3(FX)'den verebiliyorum onda sıkıntı yok. Fakat vokalimiz içerideki monitörlerde reverbsüz kuru sesini duyunca kendini biraz zorluyor bu da sesine zarar veriyor doğal olarak. Bazı günler çok kuru oluyor bazı günler biraz reverb geliyor. Soruyorum oynayan bilen birisi varsa öğretsin diye. "Bilmiyoruz." diyor herkes. Acaba bilen birisi varsa yardım edebilir mi? :)

Bilen varsa, mikserin fotoğraflarına aşağıdaki Behringer sitesinin linkine tıklayıp, sayfanın ortasındaki Downloads sekmesinden bakabilir. Her açıdan çekilmiş Large ve Extra Large fotoğrafları var. Şimdiden teşekkür ediyorum. :)

http://www.behringer.com/EN/Products/2442FX.aspx

Bu Sayfayı Paylaş