Þapka

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda slayerbodom tarafından 14 Mayıs 2006 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

60 ila 70’li yıllarda Cem Karaca, Erkin Koray, Barış Manço önderliğinde zirve yapan rock müziği, zamanla hak ettiği değeri kaybetmiş görünse de, Haluk Levent, Teoman, Kıraç ve benzer rock müziği sanatçıları ile itibarını geri kazandı. Şapka’nın beş genci de, bu öncülerden etkilenerek, gençliklerinin verdiği duygu yoğunluğunu, ustalardan gelen müzikal tadla birleştirdiler. Albümdeki 10 şarkının tamamı Şapka’ ya ait. İlk albümleri Ahşap evler şu anda tüm müzik marketlerde mevcuttur.

Ahşap Evler
    Ver Bana Düşlerimi
    Kaçınılmaz Bir Son
    Gel
    Sen ve Ben
    Öyle Bir Aşk ki
    Bırak Beni
    Paranoya
    İpek
    Unutamazsın

2. başka bir sitede daha rastladım bu gruba güzel prçaları varmış dinleyemedim ama ilerleyen günlerdede sıksık rastlaya bileceğimiz bi grup galiba ...!

3. Sadece albümün adını taşıyan ahşap evler parçasını dinledim gayet hoş olmuş.

4. Tipik Anadolu Rock örneği ...

5. bi tek klip parçasını dinledim ve hiç beğenmedim

6. Bence rezalet...

7. teoman ve kıraç rock müziğin itibarını gerimi getirdi...bencede rezalet.isim de hayır yokki.

8. maggot_515 a katılıyorum.kıraç kim ya..zaten o yazı alıntıdır..slayerbodom yazmaz öyle şeyler..

grup kötü yani..sevmedim..şarkı sözleri falan çok basit geldi.

9. efet bende ahsap ewlere sarkısını dinedimm we cokk sefdimm yaa :)

Bu Sayfayı Paylaş