1500 Lira Bütçeye Bass Gitar + Amfi (2. El De Olabilir)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda forevergrunge tarafından 1 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. 16 yaşındayım. bass gitar uzun zamandır hayran olduğum bir enstrüman. Bu yaz başlayacağım. 1500 tl bütçe için gitar ve amfi önerilerinizi bekliyorum. Tarzım alternative-grunge arası olacak. Rock n roll a da el atabilirim. Teşekkürler şimdiden :)

2. Al bi 2. el Fender Jazz Bass Mexico, tertemiz mis gibi her türlü idare eder seni.

3. peki amfi de alabilir miyim bu gitarla beraber. bütçem en fazla 1500 tl çünkü.

4. Benimde ilk gitarım bi fender stratocaster'dı, daha sonra tekrar biriktirip amfi aldım, bence önce güzel bir gitar al daha sonra onu satmadan para biriktir amfi al, yarım yamalak iş yapma bence.

5. Valla benim arkadaşım 2. el 1100 liraya almıştım bu sene bir fender jazz bass, yine ikinci el bi amfiyle beraber aşağı yukarı 1500-1600 e kapatabilirsin.

forevergrunge bunu beğendi.
  6. önerin için teşekkür ederim mantıklı geldi.

7. Yalnız ben çok fenderciyim, o yüzden yanıltmak istemem yani :)

8. ben de öyle sayılırım :playful: duvarımda kocaman stratocaster posteri var

Telecast bunu beğendi.
  9. Swing G1 active lere bak derim pişman olmazsın ve fiyatına göre çok kaliteli gitarlar.

Tutatsuta ve forevergrunge bunu beğendi.
  10. Ö.m olarak yazdım konu üstteyken burdan da yazayım.
    Squier vintage modified jazz bass al pişman olmazsın.
    Edit:Çok yakışıklı bence:oops:

DV016_Jpg_Large_H75825.001_natural.jpg

forevergrunge bunu beğendi.
  11. swing güzel gitar ama eğer swing alırsam amfiye para kalmıyor fiyatı 600$ :(

12. Swing'in ikinci elini verelim? ;)

forevergrunge ve BLACKHELL bunu beğendi.
  13. olabilir :) de en erken bu yaz başlarında alabilirm ben :/

Bu Sayfayı Paylaş