fondeep(alternative rock)-ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bishipunk tarafından 15 Mayıs 2006 tarihinde açılan konu

1. vokal-klavye:kerem(the parlaks)
    gitar:seçkin(haciwhat)
    gitar2:görkem(ali bey)
    bass:volkan(ponkish)
    davul:eek:ğuzcan(9can)

cure,radiohead türü çalan grubumuzun tam olarak oturması 3 ay öncedir bu kısa sürede atılım üni. bahar senlikleri ve bir kaç lise şenliğinde sahne almıstır grubumuz,saygılar...

2. İsminizi çok sevdim, bizde kendi grubumuz için düşünüyorduk bir zamanlar.. Başarılar dileriz DeepFocus olarak :)

3. başarılar ve saygılar

4. Vallaha bende düşünmüştüm bu adı... :)

Kul grubundan sizlere başarılar arkadaşlar... ;)

5. eyw.

çok tesekkürler arkadaslar hepimiz basarılı olalım işallah :D

6. isim çok kreatif olmuş arkadaşlar :) başarılar dilerim ...

7. oguz bnm dersaneden arkadsım adam artist a.g:D:DD: grubun dinamosu cocouk deli gibi calıyor. bnde oguz un imaj mekır ıyım converseleri bnden siki saolsun onunn:D:D:D

8. arkadaslar grup isminde deişiklik düşünüoruz fondeep mi? trbishon mu?
    (trbish10) cwp larızızı bekliorumm şimdiden sağolun...

9. yorum yapan herkese teşekkürler arkadaşlar.

>>>>>HaciWhat

10. kerem hayırlı olsun başlık ben emir atılımdan :) şenliklerde eğlendik gayet, başarılar :)

11. Arkadaşlar başarılar Atılım şenliğinde bende izledim sizi Emir le beraber. Sizde bizim gibi yenisiniz umarım hepimiz başarılı oluruz

12. Grup ismi böyle güzel bence... Tabi sizin bileceğiniz iş... Tekrardan başarılar...

13. hayırlara vesile olsun insallah daha iii yerlerde daha iii playlistle gorurum sizi "sermayesi buz olanın korkusu gunestendir" sonsuz basırı dıleklerımle

14. çok sağolun bayım :D (anladın sen)

15. bi yerlerde konser falan olursa beni haberdar ederseniz cok mutlu olurum

16. lafımı olur :D

17. [​IMG]

sıcak görüntüler :)))))

18. ben yokum aq resimde :D

19. oguzcan başarılar beni sildin ya alcagın olsun.unutmadık hayroşu,karbonatlı çayları , pall malları, matrix posterlerini.keşke arkadaşlık bu kadar ucuz olmasaydı

20. sus yawsak senin satıcılıklarını da ben unutmadım!!! :D

Bu Sayfayı Paylaş