The Beastary (Heavy, Thrash Metal) -Ankara

1,5 aylık bir grubuz.. Hepimiz lise öğrenciyiz. 3'ümüzün başında ÖYS diye bir illet olduğundan çok fazla çalışma imkanımız olmuyor pek bu sıralar...
Grup olarak ilk konserimizi tam kapanacağı gün Andaç Rock'ta verdik. Birkaç aksilik dışında baya zevkliydi..Tarz olarak ise Avatarım heralde baya birşey ifade ediyordur..
İyi-kötü eleştirilerinizi ve yorumlarınızı görmek isteriz..
Saygılarımla

ben sizleri dinlemek istiyorum ben de lise öğrencisiyim böyle bi düşünce var bu aralar ama "grup" ruhunu tam yakalayamadık sanırım biz. demonuz varsa dinlemek isterim arkadaslar ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle diyeyim. Bundan önce çaldığım grupta neredeyse hiçkimse çalışmıyordu şarkılara falan. Öyle boş boş stüdyoya gidiyorduk. Şimdi bu grubu kurduğumdan çok memnunum. Çünkü daha tam kadro olan ilk stüdyoda 4 şarkı bitmişti. (üstelik ikisi de ha deyince çalınacak şeyler değildi yeni bir grup için) Kimse kendi enstrümanında aşmış değil ancak grupça sıradan bir lise grubundan çok farklı olduğumuzu düşünüyorum. Efe aslında bir gün hücum kayıt alsak fena olmayacak hehe..

arkadaşlarım öss illeti sizi ve müziğinizi illaki etkiler o konuda haklısınız ama siz müziğinizle uğraşmaya devam edin en azından sizi motive eder kafa dağıtmış olursunuz hemde sevdiğiniz işi yapmış olursunuz yani şahsen bana sorsalar deneme sınavından çıkıp eve gitmektense gitarımı kapıp stüdyoya gitmek daha mantıklı :) hepinize başarılar gerek müzik hayatınız gerekse eğitim hayatınızda ...

@EmilioDeCarro
Saol dostum iyi dileklerin için. Yakın zamana kadar zaten dediğin gibi yapıyorduk genelde (bir de 2 saat stüdyodan sonra deneme sınavına girmek var o baş ağrısı işte öldürüyor adamı) ama bu aralar çoğumuzun programı iyice yoğunlaştı doğru düzgün elemanları göremiyoruz bile. Umarım yazın çok daha iyi bir grup olacağız..
Müzikle kalın

stüdyodan çıkıp dersaneye gitmek kötü olabilir ama dersaneden çıkıp stüdyoya gitmek insana ayrı bi zevk veriyor :D
şu anda bayaa iyi bi başlangıç yaptık aslında, bu seneyi atlatırız, seneye de benim ve basçının öss derdi olacak (ben de ritm gitar olduğum için grubu o kadar da olumsuz etkilemem seneye :) ) seneyeyi de atlattık mı; umarım bayaa sağlam bi grup oluruz....
hakan cumartesi dağıtıyo muyuz seçmeleri ;) :dan :deli :dans :metal :sniper

Büyük bir aksilik çıkmazsa 10 Haziran 2006 günü AAAL Yaz Şenliği'nde sahnedeyiz.. Umarım bu sene arkadaşlarımız metale doyacaklar biraz olsun. Hele bir sağ salim grubu toparlayıp stüdyoya da gidebilirsek sürprizlerimiz olabilir duyurulur...

Kont_De_La_Fere demiş ki:
Büyük bir aksilik çıkmazsa 10 Haziran 2006 günü AAAL Yaz Şenliği'nde sahnedeyiz.. Umarım bu sene arkadaşlarımız metale doyacaklar biraz olsun. Hele bir sağ salim grubu toparlayıp stüdyoya da gidebilirsek sürprizlerimiz olabilir duyurulur...

13 haziran salı günü ordayız... sürprizler olucak...

hadı bakalm o gun sınawım war buyuk ıhtımalle gelemıcem gelebılsem bıle sanırım sıze yetısemeyecegım ama sızı dınlemeyı cok ısterdım...

basarılar..........

serkan_syrr demiş ki:
hadı bakalm o gun sınawım war buyuk ıhtımalle gelemıcem gelebılsem bıle sanırım sıze yetısemeyecegım ama sızı dınlemeyı cok ısterdım...

basarılar..........

teşekkürler...
elimizden gelenin en iyisini yapıcaz ve umarım alnımızın akıyla çıkıcaz ordan. bi gün ben de sizi dinlemek istiyorum; sizlere de başarılar...

(okuldaki sarıkafayım :) )

Başarılar arkadaşlar....BAkalım şenlikte dinlicez.
Ama emre önce bize bi kafa sallamanın inceliklerini öğretsin :) boşuna boynumuz ağrımasın.

İnşallah güzel işler yaparsınız....
(bu arada gitara nası başladığınızı hiç unutmayın...)

ha bu arada arkadaslar hatırlatayım ıstedım bu sene senlıkte metale ılıskın sorumluluk sızın uzerınızde...muzıgımızı ezdırmeyın...sallayın ataturk anadoluyu................

arkadaslar yanlıs hatırlamıyorsam repertuarınızda soad denılen serefsız grubun sarkılarından bırkacı mevcuttu ve hatta hafızam benı yanıltmıyorsa bu sarkılardan bazılarını konserlerınızde de calıyordunuz....

sızden bır muzısyen bır agabeyınız arkadasınız dostunuz (artık her nasıl goruyorsanız)olarak degıl bır TÜRK gencı olarak rıca edıyorum...bu serefsızlerın sarkılarını repertuarınızdan sonsuza kadar uzaklastırın.....ozellıkle ATATÜRK'e dıl uzatan serefsızlerın sarkılarını sakın ola ATATÜRK ANADOLU LİSESİ'nde okulumuzda calmayın caldırmayın.......

bu sıze ozel bır tavır degıldır yanlıs anlamayın...playlıstınde soad bulunduran gruplardan bır tek sızı bılıyorum uyarmak ıstedım........

lutfen hassasıyet gosterın...

saygılar......

o zaman şarkımız ve zamanımız yoktu, araya 1 tane soad sıkıştırmıştık :LOL: 1 tane daha eklicektik, eklemedik (bu karardan memnunum)
soad çalmıcaz, (iyi ki de çalmıyoz, sevmem soad'ı) onun yerine sürprizlerimiz olcak :)
bomba gibi gelioozz!!!! :metalhead :yaratik

soad sarkısı calmıycak olmanız gerçektenn çokk sevindirici tamam müzik fln bir yerde ama bazı değerlere ne olursa olsun bağlı kalmak lazımm okulumuzda başarılar diliyorumm umarımm istediğimiz gibii eğlenırızz başarılar........................

asasa demiş ki:
soad sarkısı calmıycak olmanız gerçektenn çokk sevindirici tamam müzik fln bir yerde ama bazı değerlere ne olursa olsun bağlı kalmak lazımm okulumuzda başarılar diliyorumm umarımm istediğimiz gibii eğlenırızz başarılar........................

umarım eğlenirsin. bizim türde eğlenebilen insanlar bence gerçekten müzikten anlayan insanlardır... metal seven insanları metale doydurcaz :D elimizden geleni yapıcaz. yeni megadeth t-shirtleriyle dimi hakan :LOL:

aaal metale aç bi okul. öğrencisiyim biliyorum. bizim grup da olmasa şenlikte metal çalınazdı herhalde; gerçi abes var onlar deli :D şu bi gerçek ki metal gruplarını hep ezdiler hep!!! :evil: paso piyasa müziklere öncelik verildi. bu sene de öyle sanırsam.. :(

Geri