One More Lie (Death Metal - Metalcore / ANK)

tuncdogukan demiş ki:
Ünsalcım ve diğer elemanlar,elinize sağlık,size yetişmek için kaza yapmayı göze alarak bastık geldik :D iyi de etmişiz,keyifliydi sizi dinlemek.ahuaehua cihan bazen unutup 2. gitara baktın olm kaçırmam ben :LOL: yok yok güzeldi,özellikle konser sonrası ünsal'a da belirttiğim gibi,flame the fire (yauv sanırım eski adıydı bu,mazur görün unuttum yenisini) oldukça güzel oldu.Konserlerin devamı gelir bundan sonra sanırım,sahneye yakışıyosunuz toprağm.
Bu arada davulcu arkadaş temiz ve güzel çaldı,vokal brutal+clean söyledi hoş bir değişiklik oldu,ama genelde hepiniz iyiydiniz tebrikler.Daha sonra başka konserlerde görüşmek umuduyla.

Aman dikkat et ortaam sen bize lazımsın ;)
ama eğlendiğinize sevindim..bizde eğlendik fazlasıyla..koltuğun olmadığı bir konser olsa herkez daha coşacaktır,o enerjiyi beraber hissetmek güzel olur diye düşünüyorum:)
Konserlere tam gaz devam..konserlere açığız..iyi dilerklerin için saolasın bekliyorum bak diğer konserlere doğukancım;)

ODTÜ Metal Günlerine seçilen One More Lie ın Konserden bir kaç fotosu..

Photo-0950k.jpg

Photo-0953k.jpg

Photo-0955k.jpg

Photo-0957k.jpg

Photo-0954k.jpg

Photo-0959k.jpg

Photo-0960k.jpg

İstediğiniz Tarzı Sahneye Yansıtabildiysen Sen Elinden Geleni Yapmışsın Demektir , Seyircilerin Olduğu Yerde Duramaması da Cabası ;)

Bir Daha Ki Organizasyonlar da Görüşmek Üzere...
Not: Aksamadan Dolayı Kusura Bakmayın...

Mayıs ilk haftası yolcu yada barakada bi konser durumları var..
MetalCore,Swedish death metal tayfaytı bekleriz..7 beste +3 coverla karşınızda olcaz.Mayıs öncesi konserde var kesinleşince burdan da açıklıcaz..
One Moe Lie vize,taşınma,ıvır zıvır haftasından sonra tekrar eski hızına devam ediyor.

Yaza 13 parçalık kayıt alıcaz, soran arkadaşlar için ön bilgi diyelim :)

One More Lie - Ünsal

One More Lie grubunun önümüzdeki zaman diliminde çok güzel şeyler yapacağını tahmin ediyorum ayrıca Ünsal`ın Unleash`e olan desteğinden dolayı minnettarız her neyse yolunuz açık olsun arkadaşlar!!! Umarım birgün aynı sahneyi paylaşırız

Berke///Unleash

blackfury demiş ki:
One More Lie grubunun önümüzdeki zaman diliminde çok güzel şeyler yapacağını tahmin ediyorum ayrıca Ünsal`ın Unleash`e olan desteğinden dolayı minnettarız her neyse yolunuz açık olsun arkadaşlar!!! Umarım birgün aynı sahneyi paylaşırız

Berke///Unleash

Saolasın dostum..Sİizinde çalışmalarınızı bekliyoruz.
Yakın zamanda aynı sahneyi paylaşırız umarım..

;)

Geri