Elektrikli Testere Önerisi

'Forum Meydanı' forumunda brokoli tarafından 5 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Hayırdır kapılar fazla mı geldi? :D Şaka bir yana ne için kullanılacağına göre değişiyor sanırım boyutları zincirleri vs.
   
 2. Elektrikli testere önerisi için daha iyi bir site bulunamazdı :D
   
 3. hocam ısrar etmeyin lütfen ne için oldugunu !
   
 4. 2. Münevver Karabulut vakası ya da 20'den fazla Gibson varsa 5 tanesini kesecek sanırım :) Black&Decker en bilindik markalardan biri bu konularda. O markayı tavsiye edebilirim.
   
  edipjohn ve Gariban_Kuyumcu bunu beğendi.
 5. onun matkabı var bende.sağolsun çok işimi gördü :)
   
 6. Kaliteli marka. Ama testeresi nasıldır bilemiyorum. Pek yardımım olmadı ama umarım ilgili biri çıkar kesme biçme konusunda :)
   
 7. Böyle ufaktan bi tırsma falan geldi bana da hocam niye öyle oldu ya? o_O

  İşin şakası bir yana, Black&Decker, Bosch ve adını hatırlayamadığım bir marka daha (Bütün aletleri sarı renk. Görseniz tanırsınız. :D) başarılı bu tip elektrikli aletlerde. Onlara bakabilirsiniz.
   
 8. beyler şaka yapmazsanız sevinirim bu konuda.
   
 9. işi müzik olan siteye ve adamlara elektrikli testere soruyosun.Şaka ile karışık yanıt veriyolar ciddi olun diyorsun.Saçma sapan bir ciddiyetle sanki adam keseceksin havasında soru sormayın diyorsun.Git google amcaya sor elektrikli testere öner diye ....
   
 10. Black&Decker, Bosch bunlar eskiden güzel ürünler üreten markalardı. AEG, Talon gibi markaları tavsiye ederim. Talon öyle bir şey ki bir kamyona yakın odun kestim yine bana mısın demedi, performans düşüşü bile yaşamadım.
   
 11. Einhell markasına da bak, ucuzdur ve güzel iş görür.
   
 12. Einhell'in neyini aldıysam elimde kaldı, kırıldı yarıldı hep.
   
 13. Bende dekupaj testeresi ve gravür makinesi var, şimdilik gayet iyiler. Ama çin yapımı aletler bunlar, ne olacağı belli değil.
   
 14. Aynen öyle. Bosh kaliteli ürünler yapıyor, matkabı, vidalaması, tank zımparası ve jet taş'ı var senelerdir kullanıyorum bana mısın demedi hiç biri.
   
 15. linktekini kullandım..yazlıkya ağaç budarken..tek dikkat gereken uzun süre zorlayarak çalışmayın..motor dişlisinin karşısındaki parça plastik ısınırsa eriyor. ama dediğim gibi sık yağlar keserken mola verirseniz fazlası ile iş görür..hatta komşulardan birisi kurumuş bir incir ağacını keserken gördü inanamadı..birkaç ay sonra hırsız girdiğinde bu testeriyide götürdü..alacak olsam aynısını aşırım..dediğim gibi parasının hakkını fazlasıyla verir...umarım işe yarar..
   
 16. Dekupaj testeresi RJ serisi, şu kırmızı olanlardan. Gravür makinesi de standart Dremel çakması işte. Ne yalan söyliyim gravür makinesi hiç güven vermiyor aslında ama dekupaj baya götürür beni diye düşünüyorum.

  Bu diyarlardan bir deyiş grlsin o zaman...

  "Biz de bilirdik Dremel Bosch almasını
  Lakin aç idik yedik makina parasını..."

  :D
   
 17. Saygılar :D
   
 18. Hocam elektrikli testere konusunda Stihl firması bayrağı taşır diyebilirim. Yıllardır kullanırım. Bu yaz kendiminkini aldım.

  [​IMG]
   
 19. Cibicibicis...
   
  cezzars bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş