Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
imga02440ij.jpg

SİNAN (elektro gitar): İŞTEEEE SİNAAAAAAN. Ulan sana yazcaklarımı biliyom ben ama neyse :) 5 dk lık bi parça içinde 25 dk solo atmayı başarabilen nadir gitaristlerdendir kendisi.... ayrıca ünlü HEAAAAAAAA deyimininde mucididir .... sinanımız bir rekorda konser başına 55 farklı playlist hazırlıyarak kırmıştır.... HEAAAAAAAAAAAAAAAA PLAYLİST HEAAAAAAAAAAAAAAAA

ttt1bd.jpg

oRko (menejer, basın sözcüsü, halkla ilişkiler uzmanı, internet sorumlusu, grubun özel doktoru, bi şey çalmıyom yani :) )
ya millet o deilde ben gene sıkıldım naapsak akşam içsekmi :)bu arada bilgisayarla ewlenmeye karar verdim hatta ewlendim küçük bi lap topumuz oldu nurtopu gibi bi laptop :) AŞIIIM ULAN SUÇMU !!!!!!!!!!!!!!

I AM THE LOSER ONE !!!!!!!

saol uyardığın için ... düzelttim bizim afilli başlığı :) demomuzu dinledinmi bu arada? dinlediysen nasıl buldun ??[/quote]

şarkınızı yeni dinleyebildim arkadaşlar.. nacizane yorumumu yapmak isterim...

ben şarkının havasını oldukça güzel buldum.. önce iyi şeyleri konuşalım.. kayıtta enstrümanlar yeteri kadar birbirinden ayrışıyor.. sonuçta bu bir demo.. ve zannedersem detaylı bir mastering yapılmamıştır.. buna rağmen iyi.. söz bölümünde akustik gitar kullanmanız oldukça isabetli olmuş.. vokali öne çıkarmış.. davullar oldukça güzel...

gelelim eksiklere (sadece benim fikrim.. umursamayabilirsiniz)
bu şarkı deli gibi altyapı istiyor sizden.. ufak serpiştirmeler yapabilirsiniz.. mesela aralara ufak sequence dediğimiz efektlerden uygulanabilir.. (tavsiye vermek gerekirse fruity loops programında sytrus diye bir plugin var.. onun sequenceleri yakışır diye düşünüyorum) hafif stringsler kullanılabilir.. ve bunlar şarkıya bir anda bambaşka bir hava katar.. vokalin sesi çok geri planda değil ama enstrümanlardan birisiyle frekansı çakışıyor (şu anda mixer başında değilim, hangisi olduğun bulamayacağım) bu yüzden de sözler anlaşılmıyor.. ama bu da basit bir kayıt sorunu o kadar... benim tek beğenmediğim gitar riffleri oldu.. direk distortion kullanılıp riff yazmak yerine power chord kullanıp arkasına clean ya da delay/clean bir riff yürütseydiniz bence bu şarkıyı daha güzel bir hale getirebilirdiniz..

benden yorumlar bu kadar... grubumla her sahneye çıktığımızda okuduğumuz kısa bir dua vardır.. sizin için de aynı duayı tekrarlıyorum:

Allah yolunuza taş koymasın, koyarsa da atlayacak güç versin...

başarılar...

aneminingitaristi demiş ki:
şarkınızı yeni dinleyebildim arkadaşlar.. nacizane yorumumu yapmak isterim...

ben şarkının havasını oldukça güzel buldum.. önce iyi şeyleri konuşalım.. kayıtta enstrümanlar yeteri kadar birbirinden ayrışıyor.. sonuçta bu bir demo.. ve zannedersem detaylı bir mastering yapılmamıştır.. buna rağmen iyi.. söz bölümünde akustik gitar kullanmanız oldukça isabetli olmuş.. vokali öne çıkarmış.. davullar oldukça güzel...

gelelim eksiklere (sadece benim fikrim.. umursamayabilirsiniz)
bu şarkı deli gibi altyapı istiyor sizden.. ufak serpiştirmeler yapabilirsiniz.. mesela aralara ufak sequence dediğimiz efektlerden uygulanabilir.. (tavsiye vermek gerekirse fruity loops programında sytrus diye bir plugin var.. onun sequenceleri yakışır diye düşünüyorum) hafif stringsler kullanılabilir.. ve bunlar şarkıya bir anda bambaşka bir hava katar.. vokalin sesi çok geri planda değil ama enstrümanlardan birisiyle frekansı çakışıyor (şu anda mixer başında değilim, hangisi olduğun bulamayacağım) bu yüzden de sözler anlaşılmıyor.. ama bu da basit bir kayıt sorunu o kadar... benim tek beğenmediğim gitar riffleri oldu.. direk distortion kullanılıp riff yazmak yerine power chord kullanıp arkasına clean ya da delay/clean bir riff yürütseydiniz bence bu şarkıyı daha güzel bir hale getirebilirdiniz..

benden yorumlar bu kadar... grubumla her sahneye çıktığımızda okuduğumuz kısa bir dua vardır.. sizin için de aynı duayı tekrarlıyorum:

başarılar...

Yorumun için çok teşekkür ederiz :) dediğin gibi parçanın masteringi tam yapılmadı... Parçanın bi kaç eklemeye ihtiyacı var gerçekten. Şarkı deli gibi altyapı istiyor bencede. Eksiklerimizide daha çok çalışarak gidereceğiz umarım...

Yeni parçalarımızıda en kısa zamanda buraya ekleyeceğim..

Onlar hakkındada yorumda bulunursan seviniriz.
Duanıza bayıldık ayrıca ;)

slm arkadaşlar demonuzu bugün tesadüfen grup arkadaşım dinlerken duydum çok süper olmuş sivasta müzik yapıyormuşsunuz bence daha büyük şehirlere gitmeniz gerekiyo çok iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum bir sonraki demonuzu bekliyorum ozaman sizinle ilgili görüşlerim dahada netleşeçek umarım iyi olur başarılar diliyorum

beyler elinize sağlık çok güzel olmuş yeni demolarınızı bekliyoruz. sizi herzaman destekleyeceğiz. başarılar

hepinize teşekkürler arkadaşlar .... herkesi konserimize bekliyoruz.....

25 MAYIS PERŞEMBE 17:30
CUMHURİYET ÜNİVERSTESİ

yürüyün bea

arkadaslar tebrik ederim... basından beri yorumları okuyorum yapılan geyikler hariç :D hepsi sizin için cok güzel seyler...demekki dogru yoldasınız...yolunuz her zaman açık olsun...

canım kardeşim benim linki hemen deiştiriyom şimdi:) yarın sivas paranoya tarafından sallanacak sen siteden atıldık diyon:) atılmadık sadece 2. sayfaya düşmüşüz canım :) link için saol görüşürüz....

Re: malcık

eMresTo demiş ki:
malak orkocuk su linki değiştirsene yawvrum millet direk link paylassın..zaten forumdan da attılar zannettim...:)

eline sağlık eMresTo cum bu link daha temiz olmuş...

PARANOYA yarın cumhuriyet üniverstesinde 18:30 gibi sahne alacak arkadaşlar herkesi bekliyoruz ...

Sİze bide tüyo veriyim konserde 3 bestemizi çalacağız 100% paranoya parçası :)

Arkadaşlar ilk parçamızın demosunu artık bu linkden indirebilirsiniz hepinize çok teşekkürler yorumlarınız ve desteğiniz için. Unutmadan yorumlara dewam lütfen :)

:arrow: :arrow: vazgeçtim kendimden http://www.hemenpaylas.com/download/764244/vazge_tim_kendimden.MP3.html

Geri