Internette Cover Videolarda Sadece Gitarı Gosterme Merakı

'Forum Meydanı' forumunda ..distortion.. tarafından 7 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar
    Çok kısa sürecek gibi gözüken bir geyik konusu nette gördüğümüz cover performansların genelinde neden sadece gitar kadraja alınır ?
    Sizce nedeni o an itibariyle görünüş olarak müsait olmamamı yoksa Bi içine kapanma özgüven sorunumu
    Teşekkürler.

2. Amacım kesinlikle bu vatandaşları irdelemek değil sadece biraz farklı duruyor .)

3. Yapılan işi vurgulamak maksatlıdır diye düşünüyorum, mesela kamerada ayağını göstermek isteyen birinin suratına odaklanmazlar ayaklarını çekerler, yada gölge gösterisi yapan birinin gölgeyi yansıttığı perdeyi çekerler genelde, o perdenin etrafında neler var yada adam nerde görmeyiz. Gitarı çekme durumu da bu şekildedir diye düşünüyorum.

4. müzik dışı bölüm burası.baaşlık yeri yanlış.

5. İşi yapan ellerdir deyyu.

6. Fetiş meselesi. Mesela ben çorap fetişistiyim genelde çorapları ön plana çıkarıyorum :ROFLMAO:

tunckk bunu beğendi.
  7. tunckk

tunckk

912
    1,174
    9,005
    Ben video çeksem ve genel açı denesem kadraja sığmam bea :) anca göbeğimi görürsünüz:) ne anlamı kalır o zaman :):):)

gurkanisevic bunu beğendi.
  8. o kadar para verilmiş herhalde onu gösterecek :) zaten çaldığını çalan videoya çekip paylaşan bir sürü insan var.

Bu Sayfayı Paylaş