Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

Sanırım sonunda sizi dinleyebileceğim bu akşam Biziz'de. Çok heyecanlıyım :)
Ankara'nın (söylenenlere göre) en sağlam gruplarından birini şimdiye kadar dinlememiş olmak utanç verici. Artık buna bir son verelim :)
Unarım bir terslik olmaz.

Görüşmek üzere
MG

Sevgili Murat,
Senin için terslik olmasa bile şöyle bir durum var. Bazı perşembe günleri Burak'ın İstanbul'da çalması gerekiyor ya da başka günler Bulutsuzluk Özlemi'yle konseri oluyor. Bu gece ve haftaya çarşamba, perşembe Burak bizimle çalamayacak. Bize başka bir gitarist arkadaşımız eşlik edecek. (Alp Bıyıkoğlu) Daha önceki mesajlarından Burak ile ilgili fikirlerini biliyorum. Eğer Burak'ın olmaması senin için bir terslik diilse bekleriz. :D

bonustrackvocal demiş ki:
Sevgili Murat,
Senin için terslik olmasa bile şöyle bir durum var. Bazı perşembe günleri Burak'ın İstanbul'da çalması gerekiyor ya da başka günler Bulutsuzluk Özlemi'yle konseri oluyor. Bu gece ve haftaya çarşamba, perşembe Burak bizimle çalamayacak. Bize başka bir gitarist arkadaşımız eşlik edecek. (Alp Bıyıkoğlu) Daha önceki mesajlarından Burak ile ilgili fikirlerini biliyorum. Eğer Burak'ın olmaması senin için bir terslik diilse bekleriz. :D

Elbette Burak Güven'i tekrar seyretmek büyük keyif olurdu benim için ama eminim siz O'nun yokluğunu hissettirmezsiniz.
Görüşmek üzere
MG

Selamlar tekrar.
Kendi kendime yazar gibi olmuşum arka arkaya ama olsun :)

Bu gece, uzun zamandır isteyip de bir türlü fırsat bulamadığım bir şeyi gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Bonustrack, bir müzik grubu olmasının ötesinde anlamlar da taşıyor aslında benim için (sonradan anladım).

Sırasıyla değinmem gerekirse; davul ve bas ne eksik ne fazla tam olması gerektiği gibiydi. O nedenle diyecek sözüm yok.

Gitarı "pek duyamadım" diyeyim.
Zaten Burak Güven'i beklerken Satriani olsa yine de tatmin olmazdım :D

Vokal ve klavye ise gerçekten grubun en öne çıkan ve takdiri hakeden unsurlarıydı bana göre.
Bir ara "vay be, bizim de bir Anastacia'mız varmış da haberimiz yokmuş" dedim kendi kendime. Gerçekten güzel ve iyi kullanılan bir sesle karşı karşıyaydık.

Klavye eminim Burak Güven varken daha etkin ve rahat çalıyordur ama yine de keyifli bir performans sergiledi bence.
Bir grubu tek programla değerlendirmek çok sağlıksız olacaktır biliyorum ama yine de ufak bazı eleştirilerim olacak eğer samimiyetime inanırsanız.

Bir ara sanki CD dinler gibi hissettim kendimi.
Bu normalde bir beğeni cümlesi olarak algılanabilir ama eminim sizler ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
Bunu söylerken inanın herhangi bir art niyetim yoktur. Beni tanıyanlar az çok bilecektir.
Bunlar olsa olsa (daha ötesi var mıdır bilinmez :) ) sizleri daha iyi noktalarda görmek için nacizane fikirlerimdir.

Aslında eski grubumda beraber çalıştığım arkadaşlarımdan bazılarının bire bir feyz aldığı (taklit ettiği demek istemiyorum :) ), saç şekli, çalmamızı istediği şarkılarla örnek aldığı bir grubu kanlı canlı izlemiş olmak benim için garip bir duyguydu. O nedenle gayet sempati duyduğumu söyleyebilirim Bonustrack'e.

İlk fırsatta tekrar (ve Burak Güven ile) dinleyerek değerlendirmek isterim sizleri.

Sevgiler, saygılar KAKAO adına.
MG

Çok Teşekkürler Murat,
Bizde öncelikle hoşgeldin diyelim o zaman uzun zamandan sonra gelip dinleyebildiğin için.
Yorumların ve eleştirilerin için de teşekkürler.
Tek programla değerlendirmeme konusunda haklısın. Özellikle haftasonu zamanın olur da Cuma If yada Cumartesi Overall'a gelirsen o zaman grubun gerek müzikal gerekse sahne performansını daha iyi görüp anlayabilirsin diye düşünüyorum.
Cd dinliyormuş gibi konusuna ise pek katılmıyorum. Şöyle ki aslında ben şahsi olarak şarkılara fazla yorum yapılmama, olması gerektiği gibi çalma taraftarıyımdır. Bu doğrultuda şarkıları söylerken de çok fazla yorum katıp şarkıları bozmam. Ama grupta çoğu şarkıyı birebir aynısı gibi çalmıyoruz zaten. Çok büyük bir kısmı yorum aslında. Ama davulu ama klavyesi ama gitarı mutlaka bişeyleri değişik oluyor. Tabii ki sen öyle hissetmiş, duymuş olabilirsin. Belki bikaç dinlemeden sonra değişebilir fikrin.
Hem sana bireysel çalışmalarında hem de Kakao'ya başarılar dilerim.
İlk fırsatta tekrar bekleriz.
Sevgiler, Bonustrack adına :D

Eeee geliyoruz dediniz de biz mi gelmeyin dedik. :D
Biz habire çalıyoruz. Maalesef bu yüzden kimseyi dinlemeye gidemiyoruz. Siz gelin bari. Özellikle haftasonları pek bir keyifli oluyor.
Bekliyoruz hepinizi.
Sevgiler.

Cuma günleri, önce evinizin rahatlığını bulabileceğiniz sıcacık bir ortam olan November'da saat 21.00'de, ardından da yine çok sıcak, coşkulu ve eğlencenin doruğa ulaştığı mekan If'te 00.30'da sahne alıyoruz.
Bekleriz.

Bonustrack her Cumartesi olduğu gibi bu gece 00.30`da açıldığı günden bu yana eğlencenin merkezi olan Overall`da. Eminim ki bu hafta da kar, kış, ramazan, bayram demeden mekanı hınca hınç dolduran, eğlenen, dansedip coşkuyla şarkılara eşlik eden seyircilerimizle güzel bir gece geçiricez. Herkesi bekliyoruz.

Bu cuma sizi dinledim if de,cok guzel bir enerji bahsetmeden edilcemeyecek sey ise vokalistin ses rengi ve kullanımı,ve klavyeci için sadece şu ki gayet başarılı. Bass ve davul için ise şunları söyleyeyim; bass pek birşey çalmasada enerjisi ve o gazı yeter... açıkca düşüncem bu umarım yanlış anlaşılmaz, davulcu ise süper tatlı yani tam bir görev adamı...tüm bu yorumları çokda isteyerek yapmadım gerçekten de tüm samimiyetimle yapılan işe genel bir bütün halinde bakmak gerekir diye düşünürüm hep ve sizede böyle bir yorum yapmak yakışır sanırım. Bir bütün olarak gayet iyisiniz arkadaşlar Sound güzel şarkı seçimleri güzel herşey güzel ....barda cover yapan gruplara yorum yazmam ama siz çok farklısınız yazdırdınız vallahi :) başarılarınızın devamını diliyorum hoşa çakalın sevgiler saygılar...

uzun zamandır izleyemedim sizi gerçekten bayaa özledimm ... grubun en çok beğendiğim iki elemanı vokal ve klavye tabiki diğerleri de çok iyi sözüm yok ama ekstra olarak vokali tebrik ediyorumm ... bu kadar kusursuz bi yorum olabilirmi :) tebriklerr saygılarrr sevgilerrr

Arkadaşlar 2 günde 3 programla takip ettikten sonra çok istediğim halde Cumartesiye pilim bittiği için gelemedim Overall a (ki arkadaşlar da arayıp gidelim dediler hatta).. Öncelikle yeni gitaristi tebrik etmek istiyorum; provasız, beraber stüdyo almadan direk sahneye çıkıp gayet güzel çalarak size o kadar iyi bir şekilde ayak uydurabildiği için! Bence daha da başarılı olacak hayırlı olsun :)

2.si Novemberla ilgili olarak da ilk çıktığınız gece yani bundan 2hafta önce geldiğimde mekan dün geceki kadar dolu değildi ayrıca gelen dinleyiciler dans etmeye pek cesaret edemiyo gibilerdi :) Ama dün gece gördük ki Ankara gece hayatına bir mekanı daha ciddi bir şekilde doldurarak ve gelen insanları müthiş bir şekilde eğlendirip dans ettirerek kazandırmış bulunuyorsunuz :D

Başarılarınız devamını diliyorum :)

Pazartesi görüşürüz;)

Noir Désir...

Sevgili Onur, tüm yorumların için teşekkürler. Biz de Hayalettren'e başarılar dileriz.

Sevgili Bruja, kendi adıma çok teşekkür ederim. Arayı daha fazla uzatma bekliyoruz. :D

Sevgili Bronx, çok saol. Biz de Cuma'yı ve If'i çok seviyoruz.Sizin gibi süper seyirciyle daha da güzel oluyor.

Hepinize bol bol teşekkürler.
Saygılar Sevgiler.

Ninsianna demiş ki:
Arkadaşlar 2 günde 3 programla takip ettikten sonra çok istediğim halde Cumartesiye pilim bittiği için gelemedim Overall a (ki arkadaşlar da arayıp gidelim dediler hatta)..
Novemberla ilgili olarak da ilk çıktığınız gece yani bundan 2hafta önce geldiğimde mekan dün geceki kadar dolu değildi ayrıca gelen dinleyiciler dans etmeye pek cesaret edemiyo gibilerdi :) Ama dün gece gördük ki Ankara gece hayatına bir mekanı daha ciddi bir şekilde doldurarak ve gelen insanları müthiş bir şekilde eğlendirip dans ettirerek kazandırmış bulunuyorsunuz :D

Sevgili Ninsiannacım, Haklısın valla perşembe ve cuma yoklamaların hiçbirine yok yazılmadın :D Cumartesi Overall'a halin kalmaz tabii. Ama gerçekten kaçırdın. Çok güzel bir seyirciyle süper bir Cumartesi oldu. Başka zaman artık napalım :D

November konusuna gelince;valla ne yalan söyleyeyim ben bile şaşırdım bu kadar kalabalık olmasına. ;) Daha bismillah başladığımızın 3. haftası full oldu mekan. Kapıdan dönenler oldu. Anlaşılan artık cuma akşamları rezervasyonsuz gidilmicek November'a.Duyurulur. (Siz de ayakta kalacaktınız nerdeyse :D )

Sevgiler...

Selam Herkese;

Ben de onu diyecektim November'a gitmek isteyenler mutlaka rezervasyonsuz gitmesinler kapıda kalabilirler.

Ama bu hafta Overall'da hepiniz harikaydiniz. Çok değerli misafirlerimle birlikte çok eğlendik. Çok teşekkürler, iyi ki varsınız, biz seviyoruz hepinizi...

:D

sda demiş ki:
Ama bu hafta Overall'da hepiniz harikaydiniz. çok değerli misafirlerimle birlikte çok eğlendik. Çok teşekkürler, iyi ki varsınız, biz seviyoruz hepinizi...

:D

Çok teşekkürler.
Ben bu hafta baya kötüydüm. Faranjit oldum da öksürüyodum sürekli ve boğazım acıyodu söylerken. Ama November, If ve Overall'da öyle güzel seyirciler vardı ki unuttum hepsini. Siz de iyi ki varsınız ve sizi seviyoruz. :D

bonustrackvocal demiş ki:
Ben bu hafta baya kötüydüm. Faranjit oldum da öksürüyodum sürekli ve boğazım acıyodu söylerken.

Biz niye anlamadık peki :) Bence süperdi , hiçbir sorun da olmadı ilk 2-3 şarkı dışında hepsini dinleyebildim.Ama diyorsunuz ki kötüydüm , bu hafta o gördüğüm kötüden daha iyi bir performans kaldırmaz bünyem :D

Geri