Akustik Gitar Tavsiyesi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda Flamenco tarafından 10 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar akustik gitar alacağım ikinci el olucak, hangi marka model tavsiye edersiniz, ovation diye bır marka gördüm arka kısım yuvarlak bunun ne gibi bi etkisi var nasıl bu gitarlar, bütçe 500 600 tl max 700.

2. Flamenco bunu beğendi.
  3. Crafterları da tavsiye ederim, kore yapımı olanlardan bulursan bi dene derim. Ben yaklaşık 2 sene önce sıfır kore yapımı almıştım, çok memnunum. Performans/fiyat oranı bence iyi. Fakat şimdi bütün modelleri çin yapımı mı oldu bilmiyorum.

Flamenco bunu beğendi.
  4. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Bugün denk geldim, tonunu beğendiğim bi' gitardır, satıcıyla hiçbir alakam yok. Aklıma geldi görünce, youtube da videolarını inceleyebilirsiniz. Epiphone un uygun fiyata sıkı tonlar veren gitarlarındandır.
    http://turkrock.com/konu/31117/

Flamenco bunu beğendi.
  5. Güzele benziyor ama Jumbo kasa düşünmüyorum.

6. Lag markalı akustik gitarlar ve ibanez aeg10 düşünebilirsin.Tonları güzel gitarlar.

7. Takamine G320 Tek geçerim

8. Ovation sahibi olan yok mu ?

9. up up

10. Tekrar soylıyorum ustune basa basa TAKAMİNE G320

11. Siz kullanıyormusunuz kullanıyorsanız nasıl bir sonuç alıyorsunuz gitardan.

12. Harika bir gitar kullanıyordum maddi durumardan dolayı sattım sımdı 2.el arıyorum ama bulamadım Kesinlikle kacırmayın

13. Araştirdim gitari baslangic seviyesi bir gitar duruyor ben daha iyi birsey istiyorum.

14. Ovation'ın naturel tonunu sevmiyorum. Kaldı ki Ovation'ın 700TL'ye alabileceğin serisi yok. capcrio'ya katılıyorum crafter güzel bir seçim olurdu. Cort hakkında atıp tutan arkadaşlara Mr Custom kullanmalarını tavsiye ederim. 710 kullanmadım ama çok fazla gitar değiştirdiğimden rahatlıkla diyebilirimki Mr Custom kullandığım gitarlar içinde en iyilerinden biri. (Elimden Crafter, Ovation, Cort, Lag, Yamaha, Ibanez, Godin (A6 Ultra halen kullanıyorum) markalarının pek çok akustikleri geçti.) 3 Kuruşa 5 köfte isteyen bir millet olduğumuzdan eleştiriler gerçekten uzak. Alt serileri için bir şey diyemem ama Mr Custom için olumsuz yorum yapılabileceğini sanmıyorum. Üst kalite gitar arıyorsanız kesenin ağzını açacaksınız. İyi günler

Bu Sayfayı Paylaş