Akustik Gitar Tavsiyesi

#1
Arkadaşlar akustik gitar alacağım ikinci el olucak, hangi marka model tavsiye edersiniz, ovation diye bır marka gördüm arka kısım yuvarlak bunun ne gibi bi etkisi var nasıl bu gitarlar, bütçe 500 600 tl max 700.
 
#3
Crafterları da tavsiye ederim, kore yapımı olanlardan bulursan bi dene derim. Ben yaklaşık 2 sene önce sıfır kore yapımı almıştım, çok memnunum. Performans/fiyat oranı bence iyi. Fakat şimdi bütün modelleri çin yapımı mı oldu bilmiyorum.
 
#15
Ovation'ın naturel tonunu sevmiyorum. Kaldı ki Ovation'ın 700TL'ye alabileceğin serisi yok. capcrio'ya katılıyorum crafter güzel bir seçim olurdu. Cort hakkında atıp tutan arkadaşlara Mr Custom kullanmalarını tavsiye ederim. 710 kullanmadım ama çok fazla gitar değiştirdiğimden rahatlıkla diyebilirimki Mr Custom kullandığım gitarlar içinde en iyilerinden biri. (Elimden Crafter, Ovation, Cort, Lag, Yamaha, Ibanez, Godin (A6 Ultra halen kullanıyorum) markalarının pek çok akustikleri geçti.) 3 Kuruşa 5 köfte isteyen bir millet olduğumuzdan eleştiriler gerçekten uzak. Alt serileri için bir şey diyemem ama Mr Custom için olumsuz yorum yapılabileceğini sanmıyorum. Üst kalite gitar arıyorsanız kesenin ağzını açacaksınız. İyi günler
 

Üst