Motörboat !!! Motörhead'in Teknesine Megadeth, Anthrax Ve Zakk Wylde Biniyor!

'Haberler & Etkinlikler' forumunda eDDz tarafından 13 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Bi'yerde okudum denk geldim, kaynağından 3-5 çevireyim konuyu açayım dedim, çok enteresan, çok çekici bi' etkinliğe benziyor. Ah bunları Türkiye'de de yapsak ya.

Motorboat
    ismiyle anılan teknede görülmemiş bir organizasyon yapılacak.

Eylül ayında Motörhead, Megadeth ve Anthrax Motorboat ile denize açılacak ve açık denizde konser verecekler. Tekne turu 5 gün sürecek ve tur süresince Zakk Wylde performansları da sahnede olacak. Ayrıca Danko Jones, Fireball Ministry ve listeye eklenecek olan yeni gruplar da olacak ve "Saturday Night Live" den tanınan Jim Breuer(komedyen) de teknede olacak.

Motorboat 22 Eylül günü Miami'den kalkacak ve Key West, Florida ve Cozumel limanlarına uğrayacak. 26 Eylül'de Miami'ye geri dönecek. Sınırsız, sürekli eğlence gibi duran etkinliğin detayları önümüzdeki günlerde duyurulacak. 18 Mart' ta bilet satışları başlayacak.

Lemmy Kilmister : '' Metal severler ile birlikte 5 gün geçireceğiz ve çalıp söyleyeceğiz. Bir gece hayatından ne bekliyorsanız hepsi olacak. Elbette küçük sürprizlerimiz de olacak. 5 günlük turun sonunda her şey yolunda gitmişse bu etkinliği tekrarlamak isterim. Başka metal gruplarını da ağırlamak çok hoş olur. ''
    Dave Mustaine : '' Motorboat organizasyonu değişik görüntülere sahne olacak. Organizasyonda yer alan isimlerle de güzel bir arkadaşlığım var. Teknede thrash yapmak harika ve çok havalı olacak. ''
    Scott Ian : '' Anthrax, Megadeth ve Motörhead denizde mi ? Daha büyük bir tekneye ihtiyacımız olacak. ''

https://www.facebook.com/motorheadcruise facebook sayfasından takip edebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.
    Kaynak : turkgitar.net / rollingstone.com

Bu Sayfayı Paylaş