Efsane Ilan Öyle Değil, Böyle Olur:)

'Forum Meydanı' forumunda barrios tarafından 13 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Yorumsuz... Gülün, ağlayın. Hatta muhtemelen bazılarınız ilana cevap bile yazmak isteyecek:)
    Metindeki vurgular bana aittir:)

Lezbiyen Basçı Aranıyor(ya da yaratıcı basçı)

Merhaba İstanbul Avrupa yakasında müzik yapıyoruz.Belirli bir türe bağlı değiliz.Asla olmayacağız.Dinleyen insanlar elektronik rock filan diyor bence biz kendi türümüzü yapıyoruz.Genellikle doğaçlama yapıyoruz ama doğaçlamalar öyle teknik filan değil. Herkes kafasına eseni yapar.Almak istediğimiz basçı da kafasının istediğini yapsın.İyi çalsın kötü çalsın kimsenin umrunda değil.Tek umursadığımız yaratıcı olmak istesin,olsun(yaratıcılığını hissettirebilecek bir hakimiyeti olsun) sanatı sevsin.Gruptakiler çok güzel insanlar.Ben de güzelim.Ciddi de insanlarız.Grupta 1 vokal 1 gitar 1 klavye 1 de bateri var ama basçı yok diye herkes kafasına göre basa geçiyo.Gelsin istediği kavır şarkı varsa onu da çalarız.Ama zevkli olsun.lezbiyen istememizin nedeni de hiç lezbiyen bir basçıyla çalışmadık.Merak ettik yani ama eğer lezbiyen değilim yaratıcıyım da diyorsanız doğru adres.Yani gördüğünüz gibi grubumuz böyle.Eğer lezbiyen değilim ama müziği seviyorum diyorsanız,lezbiyen değilim ama çok eğlenirim diyorsanız,benim için de en önemli şey yaratıcılık diyorsanız lezbiyen olun olmayın pek önemli değil.Ama lezbiyenler de bir nevi tercihimiz.

Not: Linkini vermedim, ama inanmayan olursa linki de veririm:)

2. Bu abi var benim tanıdığım ama iletişim bilgileri yok.

3. Ben bu arkadaşların grup olduğuna inandım ama müzik grubu olduklarına emin değilim:)

CAJEMIR, DeathDrain, wolkN ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  4. aynen katılıyorum. yalnız mevzu o şekil olunca, ''kafasına göre bassa geçen'' hangi olayın devşirmesi onu çözemedim. :D

Son düzenleme: 13 Mart 2014
    ellensgesang3 ve barrios bunu beğendi.
  5. Haklı davalarında başarılar.

wolkN ve eDDz bunu beğendi.
  6. J-P

J-P

798
    414
    1,705
    kafa buluyor sanırım ben ciddiye almadım ama komedi olmuş ya da kafası bi milyon olmuş

7. işin ilginci garaj.org un böyle ilanları da yayınlaması

CAJEMIR ve forbidden_city bunu beğendi.
  8. hani hiç ayak fetişi denememiş gibi adam lezbiyen bassçı ile çalmamışlar yaa ondan eksik hissediyor ölse bir gözü açık gider lezbiyen basçımız olmadı diyerek :D

CAJEMIR bunu beğendi.
  9. Evet arkadaşlar bangbroos grubu için 5 erkek toplandık :)) 1 bayan vokal lazım !! :) yakında böyle ilan da çıkar :)

CAJEMIR ve kaos13666 bunu beğendi.
  10. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Bence adamlar gayet sağlam geyik yapmışlar artık basçı bulamayınca :D Helal olsun iyi güldüm :D

Gariban_Kuyumcu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş