Efsane Ilan Öyle Değil, Böyle Olur:)

Yorumsuz... Gülün, ağlayın. Hatta muhtemelen bazılarınız ilana cevap bile yazmak isteyecek:)
Metindeki vurgular bana aittir:)

Lezbiyen Basçı Aranıyor(ya da yaratıcı basçı)

Merhaba İstanbul Avrupa yakasında müzik yapıyoruz.Belirli bir türe bağlı değiliz.Asla olmayacağız.Dinleyen insanlar elektronik rock filan diyor bence biz kendi türümüzü yapıyoruz.Genellikle doğaçlama yapıyoruz ama doğaçlamalar öyle teknik filan değil. Herkes kafasına eseni yapar.Almak istediğimiz basçı da kafasının istediğini yapsın.İyi çalsın kötü çalsın kimsenin umrunda değil.Tek umursadığımız yaratıcı olmak istesin,olsun(yaratıcılığını hissettirebilecek bir hakimiyeti olsun) sanatı sevsin.Gruptakiler çok güzel insanlar.Ben de güzelim.Ciddi de insanlarız.Grupta 1 vokal 1 gitar 1 klavye 1 de bateri var ama basçı yok diye herkes kafasına göre basa geçiyo.Gelsin istediği kavır şarkı varsa onu da çalarız.Ama zevkli olsun.lezbiyen istememizin nedeni de hiç lezbiyen bir basçıyla çalışmadık.Merak ettik yani ama eğer lezbiyen değilim yaratıcıyım da diyorsanız doğru adres.Yani gördüğünüz gibi grubumuz böyle.Eğer lezbiyen değilim ama müziği seviyorum diyorsanız,lezbiyen değilim ama çok eğlenirim diyorsanız,benim için de en önemli şey yaratıcılık diyorsanız lezbiyen olun olmayın pek önemli değil.Ama lezbiyenler de bir nevi tercihimiz.

Not: Linkini vermedim, ama inanmayan olursa linki de veririm:)

hani hiç ayak fetişi denememiş gibi adam lezbiyen bassçı ile çalmamışlar yaa ondan eksik hissediyor ölse bir gözü açık gider lezbiyen basçımız olmadı diyerek :D

Geri