GaraGe - Mersin

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda KoKoLeiTe tarafından 22 Mayıs 2006 tarihinde açılan konu

1. Vokal : Taylan
    Electro Gitar : Kenan
    Bass Gitar : Erdem
    Davul : Hüsoo

Mersin'in önde gelen gruplarından GaraGe kışkırtmaya devam ediyor. Çukurova Üniversite'sindeki konserde yaklaşık 2000 kişiye hitap eden GaraGe , 14-15 Haziranda yapılacak olan Mersin Rock Fest için hazırlıklarına başladı. GaraGe şimdilerde ise eskisinden farklı bir reperatuar ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Daha fazlası için www.garage.anatolianrock.com

2. hemşerilerime başarılar dilerim :)

3. başarılar garage ! çukurova konseriniz çok iyiydi.......

4. teşekkürler üstad. teknik sorunlar olmasa idi çok daha iyi olacaktı ama. elimizden gelen bişey yok :) sen kros pedalını iple bağla 3 kere kopsun :D

5. puhahahah:) sen gene iple bağlamışsın bizim deli feo sıfı mikrofon kablosuyla bağlamıştı dellenip :) o bile zor dayanmıştı :)

6. mersin grubuna sonsuz başarılar...

7. Vayy .. Mersinde baya bir gelişme var .. Hemşehrilerime başarılar.. :metal

8. başarılar diliyoruz arkadaşlar

9. başarılar mersin e ...

10. Teşekkürler Arkadaşlar.

11. ben sizi mersinde bi barda dinlemiştim(barın ismini de unuttum:) grubun basçısıyla da tanışmıştım.. son derece iyisiniz bence... formda yeni heralde hayırlı olsun.. kolay gelsin....

12. Mersinin iyi gruplarındadır garage.. zaten orda grupta sayılı :) ... sonsuz başarılar dilerim ... ileriki festivallerde görüşmek üzere kenancım :)

13. Vay be gözlerim yaşardı Mersinli bi grup.Hemşeriniz olarak destekler sonsuz kolay gele :lol:

14. yaaa mersinde mi :( ben bu grubun varlıını nie yeni gordum :( neese bi daaki gelişime dinlerim inş. :) basarılar...

15. en azından sitede demo olsaydı keşke

16. Mersin'de bu işi gerçekten iyi yapın ben size helal dicem,çünkü işiniz zor
    başarılar arkadaşlar

17. ve bu grup dağılmıştır üzgünüz :(

18. Mersinli hemşerilerime başarılar :D

Bu Sayfayı Paylaş