Boil Mariod(alternatif rock)- Ankara

boiL maRiod,2004 yılında kuruldu!bikaç basçı ve solist değişikliğinden sora sonunda grup iice oturdu ve 2005in sonlarında konserlerine kaldığı yerden devam ediyo!!
vokal ve ritm gitarda melih,
basta burak,
gitarda onat
ve bateride ben birand var...
konserlerimize hepinizi bekliyoruz!ayrıca ltfn istek ve eleştrilerinizi de yazın.

mrbbbb

herkese merhaba arkadaslar. ben boiL maRiod - solist, melih 8) .
kendimize bi web sitesi tasarladık naçizane... :!: biizmle ilgili herbişeye ordan ulasabilirsinizzz....
demolarımızı dinleyip yorum yaparsanız cok mutlu olurus.
ilk bestemiz gozyasları ile nokiasupersound dayıss bide
!!!!!!!!!!!!!banu alkan!!!!!!!!!!! kavırımısda sitede mevcuuuttt;);) ahahahahahah
keyifle.. :arrow:

www.boilmariod.cjb.net

boilmariodindexfoto1.jpg

Arkadaslar az once bestenizide dinledim. Oncelikle gercekten cok sevdim bestenizi, gercekten cok guzel olmus. Ancak bir kac elestirim olacak izninizle gitarlar uzerine.

Arkadaslar boyle bir parcada daha kuvvetli gitar olmasi cok daha iyi olur diye dusunuyorum. Gitar tonu parca tonalitesi uzerinde bayagi sonuk kalmis. Bunu Distortion'a abanin diye soylemiyorum yanlis anlamayin, ama gitarin biraz daha on plana gelmesi lazim. Distortion tonunda da hafif degisiklik yapilabilir. Grunge tondan daha cok Tube Drive'lar bu parcayi daha cok hissettirir. Bu benim de bir gitarist olarak yorumlarim, her zaman arkanizdayiz DeepFocus olarak. Saygilar.. ;)

slm :p

arkadaslar ilk bestemiz gozyaslarıyla
alfabetik sıralamada 100.
yeniler sıralamasında 590. sıradayız

bizi desteklemeniz çok memnun edicek simdiden sağolun!
ama bence hala nokya süpersaount insanın kendine yakışanı giymesidir.:D:D

supersoundboilmariod.jpg

Choqonat demiş ki:
kalır kalır merak etmeyin :)
yakında bilgilendiricem sizi...

Evet arkadşm hakikaten kalırmış grup.sadece ismi değişirmiş olur bitermiş.Şarkılar da sanki o yeni grubunmuş gibi yayınlanırmış.Sözde değiştirmiş olmak için de şarkıların içine edilrmiş.Bravo valla ne diyim.Grubunuzun adı da çok ilginç ''grey'' Başka isim mi bulamadanız yahu :D Baterist arkadası da tebrik ederim yeni bi tarz yaratmış valla hertür ritmi kullanmış şarkıyı da skmiş atmış.Nese fazla lafa gerek yok boiL maRiod'un dagıldıgını sölemiştik sanırım.Bizim müzikten uzak kalıcagımızı düşünenler yanılırlar.Biz eski 3 boilci(melih,birand,burak) yeni bir oluşım içerisindeyiz.Zamanı gelince de burdan herkese duyurucaz.Buarada hani derler ya taklitlerinden sakının.Greyden sakının arkadaşlar :LOL:

Geri