Sarp

Bir kaç güzel resim.

58.jpg

1608.jpg

1805.jpg

Bu arada albümü aldım. Gerçekten tavsiye edilir. Yani cover var diye tereddüt etmeyiniz.

Albümü ben de aldım ve çok beğendim.

Sert bir sound var ve gerçek rock ne demekmiş Sarp bize hatırlatıyor.

Gazetelerde çıkan haberlerde tüm albümdeki enstrümanların canlı kaydedildiği yazıyordu. Gerçekten de albümü dinlediğimde aradaki farkı barizdi. Artık herkes dijital enstrümanlarla kayıt yaparken Sarp'ın kaliteden ödün vermemesi ve kayıtları 5 gün içinde bitirmesine (ki vokalleri 1 günde yapmış) tek bir şey söylenebilir....bravo!!!

En son 2001 yılbaşında İzmirde Punta barda izleme fırsatım olmuştu. Daha sonra albüm işleri için İstanbula gittiğini duymuştum. Sarp'ın yeri özeldir benim için çünkü aynı mekanda 2 yıl aradan sonra 2003te çalmaya başladım ve grubumla hala orda sahne alıyorum. Sarp takip ettiğimiz bi abimiz sayılır aslında :) Başarılarının devamını dilerim

abi yine kaaavır ile on plana cikiyor ...
yine de Sarp'in sesine ve dha onceki albumlerine hayranim...
dur bakalim elime ne zaman gececek yeni album.
hayirli olsun.Basarilar-----

oofff talihsiz bir yorum :)
şahsi düşüncendir belki ama üzerine ben de yorum yapmadan edemicem..
özenti insanlar yerinde sayıklarlar ama sarp'ta onu göremiyoruz aksine adımları atmaya devam ediyor..
cidden yorum acımasız ve talihsiz..

yourum gerçekten acımasızca yapılmış sanki. Tamam görüşündür saygı duyarım ama kirmizi_baget'e tamamen katılıyorum. Kendini geliştiriyor kesinlikle.

Sarp bence 6 yıllık sessizliği nedeniyle birçok kişi tarafından unutuldu.. Son albümdeki kötü bi şarkıyı söyleyin bana ? Cover şarkılar gayet hoş olmamışmı sizce ? Ayrıca mutlaka istediğim birşey var canlı performansını izleyin kafanızdaki Sarp düşüncesi çok değişecek kesinlikle eminim

15 Aralık 2006 Stüdyo Live Albüm Tanıtım Konseri

[email protected] adresine Adınız, Soyadınız ile mail atarsanız size bir adet konser bileti hediye edebiliriz...

ilk albümünü hatırlıyorum güzel birkaç şarkı vardı annem annem ve siyahın matemi güzeldi.
nikah masasını coverlamıştı bide oda güzeldi.
ilk albümü türkiye'de rock müziğin sancılı döneminde çıktığı halde büyük ilgi görmüştü diye hatırlıyorum.
gerçi bikaç saçma şarkı dışında baya sağlamdı.
yeni albümünden birkaç şarkı dinleyebildim cd'sini henüz almadım ama kesinlikle almayı düşünüyorum.
güzel bir albüme benziyor.

Geri